banner290

HÜDA PAR’ dan Memursen ve esnaf ziyareti!

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Van il başkanlığı, olağan kongre sonunda güven tazeleyen Memursen şube başkanı Mehmet Ali Uca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette HÜDA PAR Van il başkanı Rasim Sayğın’ın yanı sıra il yönetimide katıldı.

HÜDA PAR’ dan Memursen ve esnaf ziyareti!

Memursen Van şube başkanı Mehmet Ali Uca, Mahmut Gülaçar, Nurullah Arvas konukları karşıladı. Samimi bir sohbet ortamında geçen görüşme yaklaşık bir saat sürdü. HÜDA PAR Van il başkanlığı bir dizi esnaf ziyaretinde bulundu. Ziyarette esnafların talepleri ve sorunları dinlendi. Lastikçi esnafı, daha önce atık lastiklerin toplanıp geri dönüşüme kazandırıldığını; ama artık lastiklerin toplanmadığını ifade etti. Lastiklerin tekrardan toplanıp geri dönüşüme kazandırılması talebinde bulundular.

Kuaförleride ziyaret eden il başkanlığı, esnafın artan elektrik ve doğalgaz zammından yakındığını ve maliyetlerinin katlandığını ifade etti. Yine aynı sıkıntılarının olduğunu ifade eden market esnafı’da alım güçlerinin çok düştüğünü, sattıkları malı yerine koyamadıklarını belirtti. İlgileri mercilerden esnafın destek talebi var. Bu anlamda HÜDA PAR Van il başkanlığı olarak tüm esnafımızın sıkıntılarının giderilmesi için yetkili mercileri bu taşın altına ellerini koymaya davet ediyoruz.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER