banner211

İnfaz koruma memurunun sır intiharı! Nevresim kumaşı ile asılı halde bulundu

Gaziantep'te kapalı cezaevinde görevli infaz koruma memuru, lojmanda nevresim kumaşı ile asılı halde bulundu. Evli ve 2 çocuk babası olan genç gardiyanın borçları nedeniyle intihar etmiş olabileceği ileri sürüldü.

İnfaz koruma memurunun sır intiharı! Nevresim kumaşı ile asılı halde bulundu

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde kapalı cezaevinde görev yapan gardiyan, nöbet tuttuğu esnada bir anda ortalıktan kayboldu. Arkadaşları tarafından bakılan güvenlik kameralarında lojmana girdiği görülen gardiyan, lojmanda nevresim kumaşı ile asılı halde bulundu.

GÖREV YERİNDEN UZAKLAŞARAK KAYIPLARA KARIŞTI

İslahiye T Tipi Kapalı cezaevinde gardiyanlık yapan Faruk A. (35), nöbet tuttuğu esnada görev yerinden uzaklaşarak kayıplara karıştı. Mesai arkadaşları tarafından aranan Faruk A, bulunamaması üzerine ise cezaevindeki güvenlik kameraları incelendi. Faruk A'nın kameralardan izini bulan mesai arkadaşları, aradıkları Faruk A'nın en son izinde bulunan ve lojmanda kalan bir arkadaşlarının evine girdiğini belirledi. Lojmana giden mesai arkadaşları Faruk A'yı nevresim kumaşı ile asılı halde buldu.

Büyük şok yaşayan Faruk A'nın arkadaşları hemen durumu cezaevi yetkililerine ve cezaevi savcısını haber verdi. Olay yerine çağrılan polis ekipleri ve savcılığın incelemesinin ardından gardiyanın cenazesi otopsi yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu'na getirildi.

BORÇ NEDENİYLE İNTİHAR ETTİĞİ İDDİA EDİLDİ

5 yıllık evli ve 2 çocuk babası olan gardiyan Faruk A'nın zaman zaman at yarışları oynadığı borçları nedeniyle intihar etmiş olabileceği ileri sürülürken, kesin ölüm sebebi ise araştırılıyor.

SON DAKİKA

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 11:37
YORUM EKLE

banner246