banner290

İpekyolu Belediyesi önündeki bariyerler kaldırıldı

Van'ın İpekyolu Belediyesi önündeki demir bariyerler kaldırıldı.

İpekyolu Belediyesi önündeki bariyerler kaldırıldı

Van’a atanan Vali Ozan Balcı'nın talimatıyla valilik önündeki bariyerlerden sonra İpekyolu Belediyesi önündeki demir bariyerler de kaldırıldı. Sabahın erken saatlerinden itibaren belediye önüne gelen iş makinaları demir bariyerleri kaldırdı.

Demir bariyerlerin kaldırılmasına sevinen vatandaşlar, Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı’ya teşekkür ettiler. Demir bariyerlerin insanları korkuttuğunu ifade eden Umut Rençber isimli vatandaş, “Yıllardan beri hep bir korku, insanlarda bir tedirginlik vardı. Koca koca duvarlar insanların gözünde daha da büyüyordu. Hem görüntü olarak hem de kendimizi bu şekilde daha güvende hissediyoruz. Bunlar doğru kararlar oldu. Valimiz hem valilik önündeki hem de belediye önündeki duvarları kaldırarak, vatandaşla arasındaki duvarları kaldırarak çok güzel bir iş yaptı. Bu duvarları kaldırarak vatandaşla arasındaki duvarları da kaldırmış oldu sayın valimiz. Yaptığı iş çok iyi bir iş. Ben takdir ettim. İnşallah hizmetlerinin devamını diliyoruz” dedi.

,

İHLAS HABER AJANSI

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2022, 09:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibo6565
ibo6565 - 4 ay Önce

süper olmuş, takdir ettim...

AHMET T.
AHMET T. - 4 ay Önce

TEŞEKKÜR OLMASI GEREKENİ YAPTI SANKİ BERLİN DUVARI GİBİ ŞEHRİN HER YERİ BÖYLE SAYIN VALİMİZDEN RİCAMIZ ZAFERLER OKULUNUN ÖNÜNDEKİ BARİYERLER VE YOL GENİŞLETMESİ YAPILSIN ALLAH A İNANIN SAYIN VALİM ÇOHAZ PETROL İLE DEVLET TİYATROSU KAVŞAĞI ŞEHRİN GÖBEĞİNDE TEHLİKE ARZ EDİYOR İNSANLAR VE ARAÇLAR SÜRTÜNEREK GEÇEBİLİYORLAR ÇOK MASRAFSIZ Bİ ŞEKİLDE BU YOL 2 SAAT İÇİNDE GENİŞLETEBİLİR NEDEN YAPILMIYOR LÜTFEN SORUNUZ SAYGILARILA