banner211

İpekyolu Belediyesinden personel alımı

Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesinden Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı temizlik biriminde çalıştırılmak üzere 100 geçici işçi alımı yapacağını duyuran İpekyolu Belediyesi, personel alımını Noter huzurunda kura çekimi ile gerçekleştirdi.

İpekyolu Belediyesinden personel alımı

İpekyolu Belediyesi, Noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekimi ile 100 işçi alımı yaptı. Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesinden ilana çıkmak suretiyle 5 ay 15 gün süreyle 100 işçi alacağını duyuran İpekyolu Belediyesi, işçi alımlarını şeffaflık ilkesiyle gerçekleştirdi. Berivan Kültür ve Sanat Merkezinde 1. Noter Başkatibi tarafından yapılan kura çekimine atama şartlarına haiz 3 bin 480 kişi katıldı. İpekyolu A.Ş. bünyesinde çalıştırılmak üzere 100 asil, 100 yedek çöp toplama işçisi belirlendi.

Kura çekimi canlı yayınlandı

Noter huzurunda kura çekimi ile gerçekleştirilen işçi alımları, belediyenin web sitesi üzerinden canlı olarak yayımlandı. İpekyolu Belediyesinin işçi alımları korona virüs (Covid-19) tedbirleri dikkate alınarak yapıldı. Adaylar kura salonuna alınmadan önce ateşleri ölçüldü, ellerinin dezenfekte edilmesi sağlandı. Maskesiz hiçbir adayın alınmadığı kura salonunda oturma yerleri sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlendi. Berivan Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen işçi alımlarına İpekyolu Belediyesi Başkan Yardımcısı Doğan Nurses ile ilgili birim müdürleri de katıldı.

İpekyolu Belediyesi, Noter huzurunda belirlenen 100 asil ve 100 yedek çöp toplama işçisinin isimlerini ve işe giriş için gerekli evraklarını en kısa sürede belediyenin resmi web sitesi www.ipekyolu.bel.tr adresinde ilan edeceğini duyurdu.

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serdar BOLKAN
Serdar BOLKAN - 7 ay Önce

Erkek alımı yapıldı ama bayanların ismi cıktı bu torpil degilde ne veya kendi adamlarını aldılar cıkan bayan isimlerini iptal edipte tekrar başka bir isim cıkarabilirdi şunu belirtmek istiyorum erkek başvurusunda sistem nasıl bayanları kabul ediyor boyle bir şey görülmemiş ve hangi çağda yaşıyoruz okuma yazma bilmeyen bir insan yok erkek alımı yapılacak dıye sosyal medya üzerinden yayın yapılıyor ama bayan başvuru yapıyor cok şaçma degilmi ŞUNU BELİRMEK İSTIYORUM DURUMUM AŞAGI YUKARI İYİ ALLAH'A ŞÜKÜR AMA DURUMU KÖTÜ VE EVİNE EKMEK GÖTÜRMEYEN KİRA COCUGUNA BEZ MAMA ALACAK PARASI YOK AMA BİZİMDE ALLAHIMIZ VAR ALLAHIN ADALETİNE GÜVENİYORUZ

Mustafa solak
Mustafa solak - 7 ay Önce

HDP belediyelere gelince kura çekmedi .tek şartı bedel ödeme sistemiydi,bir sürü dışardan beş kuruş etmez getirdi ama kimsenin gıkı çıkmadı.