Kültür ve Turizm Bakanlığı duyurdu! Van'da işçi alımı yapacak

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde 303 memur, işçi ve personel alımı için ilanlar yayınlandı. İş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar için Kültür ve Turizm Alıyor. İşte tek tek şehir listesi ve alımı yapılacak unvanlar.

Kültür ve Turizm Bakanlığı duyurdu! Van'da işçi alımı yapacak

Kültür ve Turizm Bakanlığı İş ilanlarına geçtiğimiz günlerde 303 memur, işçi ve personel alımı ilanı yayınlayarak bir yenisini ekledi. Farklı farklı unvanlarda çalışacak personel adayları alıyor. 2 ilanın detayları için lik adresleri verildi.

149 Kamu İşçi Alımı Hangi Şehirde Kaç Kontenjanda?

Temizlik personeli alımı için: Bolu 1, Burdur 1, Çorum 2, Denizli 1, Rize 1, Samsun 3, Siirt 1, Şanlıurfa 1, Şırnak 1, Tekirdağ 2, Tokat 1, Trabzon 1, Van 2, Kayseri 1, Kırklareli 2, Kocaeli 1, Konya 3, Kütahya 1, Mardin 8, Mersin 2, Muğla 2, Muş 2, Nevşehir 2, Diyarbakır 1, Edirne 2, Erzurum 2, Eskişehir 2, Gaziantep 1, Giresun 1, Gümüşhane 1, Adana 1, Afyonkarahisar 2, Ağrı 1, Amasya 1, Ankara 5, Ardahan 1, Artvin 1, Bilecik 1, Bingöl 1, Bitlis 2, Hatay 1, Iğdır 1, İstanbul 5, İzmir 1, Kahramanmaraş 1, Kars 1, Kastamonu 1, Osmaniye 1 ve Yozgat 2 şehirleri alım yapacak.

Şoför alımı Edirne 1, İstanbul 2, İzmir 1, Mersin 1, Antalya 1, Aydın 1, Burdur 1, Bursa 1, Afyonkarahisar 1, Amasya 1, Çanakkale 1, Tekirdağ 1 ve Uşak 1 alım yapıyor.

Kamu işçi alımı başvuru şekli ve başvuru şartlarına ulaşmak için “Kültür Bakanlığı KPSS 55 Lise Mezunu 149 Sözleşmeli Personel Alımı” haberimize göz atın.

Kültür Bakanlığı kılavuzları için ilan detayları

154 Kamu Personeli Alımı Hangi Şehirlerde Var

İstanbul, Ankara, Afyonkarahisar, Batman, Çankırı, Diyarbakır, Edirne, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Muş, Samsun, Sivas, Van, Adana, Bursa, Mardin, Şanlıurfa, Tunceli, Zonguldak, Aydın, Balıkesir, Erzurum, Kayseri, Elazığ, Gaziantep, Eskişehir ve Hatay şehirleri alımı gerçekleştiriyor.

Mimar alımı, mühendis alımı, şehir plancısı alımı, tekniker alımı ve teknisyen unvanlarına atama yapılacaktır. Başvuru şartları ve başvuru şekli için “Sözleşmeli Kamu Personel Alımı 154 Kadro Kültür Bakanlığı Kılavuzu” haberimize tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necdet
Necdet - 3 ay Önce

32 yaşındayım vanda oturuyorum. İş arıyorum