banner290

Merakla bekleniyordu! TOGG, yerli otomobilin yeni logosunu Türkiye'yle paylaştı

Sosyal medya hesabından "14.30'da buluşalım" tweeti atan Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu, herkesin merakla beklediği paylaşımını yaptı. TOGG yeni paylaşımında yerli otomobilin logosunu servis etti.

Merakla bekleniyordu! TOGG, yerli otomobilin yeni logosunu Türkiye'yle paylaştı

Tüm Türkiye'nin heyecanla beklediği yerli otomobilde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) bugün bir paylaşım yapmış ve "14.30'da buluşalım" ifadelerini kullanmıştı. Saatin 14.30'u göstermesiyle TOGG'un sosyal medya hesabından merakla beklenen yeni paylaşım geldi.

YERLİ OTOMOBİLİN YENİ LOGOSU PAYLAŞILDI

"Akıl kalp, insan teknoloji, doğu batı, birlik çokluk ve bilim sanat" kelimelerinin kullanıldığı paylaşımda, "Doğu ile Batı'nın buluşma, bugün ve geleceğin kesişme noktası." ifadeleriyle yerli otomobilin yeni logo su servis edildi.

Yerli otomobilin yeni logosu şöyle:

2022 SONUNDA SERİ ÜRETİME GEÇİLECEK

Yerli otomobilde 2022 sonunda seri üretime geçilmesi bekleniyor. TOGG CEO'su Gürcan Karakaş, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Önümüzdeki senenin ortasına kadar da ekipmanları tamamlandıktan sonra geriye istasyon ve hat bazında aracımızın üretime hazırlanması kalıyor. Burada da planladığımız gibi ilerliyoruz. Gelecek senenin sonuna doğru seri üretime başlarız." demişti.

SON DAKİKA

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2021, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER