banner211

Meteoroloji'den Van’a uyarı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü; 12 kent için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı yaptı. Diğer yerlerin ise az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji'den Van’a uyarı!

yapılan son değerlendirmelere göre, kuzeydoğu bölgelerinin parçalı ve çok bulutlu, Giresun, Rize, Trabzon, Artvin, Ardahan, Kars, Iğdır, Ağrı çevreleri ile Van, Hakkari, Erzurum ve Ordu'nun doğu kesimlerinin yerel olarak sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimlerinde sabah saatlerinde yer yer sis ve pus bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı batı kesimlerde mevsim normalleri üzerinde, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyredecek. Rüzgarın ise genellikle kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

HABER7

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vanlı
Vanlı - 7 ay Önce

Burda sahilde çöp toplatacağınıza sorunu kökünden halletseniz daha mantıklı olmazmı... Biz küçükken hep buralarda yüzerdik şimdi ki durum içler acısı bir halde yazıklar olsun sizlere 40 yaşına geldim bu memlekette adam akıllı bir hizmet görmedim gitti bir iki başkan dışında kimse düzgün çalışmadı.....