banner290

Meteorolojinden Van, Erzurum ve Ağrı için flaş uyarı! O saatlere dikkat!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden edinilen son meteorolojik değerlendirmelere göre; Van, Bitlis, Muş, Erzurum, Ağrı için karla karışık yağmur ve kar yağışı uyarısında bulundu. Ayrıca sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesinin görülmesi beklenmektedir. İşte il il hava durumu...

Meteorolojinden Van, Erzurum ve Ağrı için flaş uyarı! O saatlere dikkat!

ŞEHRİVAN HABER/ Meteoroloji'den yapılan en son değerlendirmelere göre; ülkemiz genelinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Antalya, Isparta'nın güneyi, Burdur'un doğusu, Mersin çevreleri ile Akşam saatlerinde Adana, Osmaniye, Hatay kıyılarının, gece saatlerinde Edirne, Kırklareli, Konya'nın doğusu, Aksaray ve Nevşehir çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı, Tunceli, Erzurum, Bingöl, Muş, Ağrı ve Van çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, Malatya ve Elazığ çevrelerinin yağmurlu, Tunceli, Bingöl, Muş, Ağrı ve Van çevrelerinin karla karışık yağmur ve hafif kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

VAN °C, 6°C

Parçalı ve çok bulutlu, karla karışık yağmur ve kar yağışlı

AĞRI °C, 2°C

Parçalı çok bulutlu ve kar yağışlı

ERZURUM °C, 4°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, zamanla karla karışık yağmur ve kar yağışlı

MALATYA °C, 11°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, zamanla hafif yağmurlu

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2022, 10:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER