banner211

Milletvekili Gülaçar, kendi sesiyle Ramazan Bayramı mesajını seslendirdi

AK Parti MKYK üyesi ve Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, Ramazan Bayramı dolayısıyla sosyal medyadan bir mesaj yayımladı. 

Milletvekili Gülaçar, kendi sesiyle Ramazan Bayramı mesajını seslendirdi

HABER MERKEZİ: AK Parti MKYK üyesi ve Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, Ramazan Bayramı dolayısıyla sosyal medyadan bir mesaj yayımladı. 

AK Parti MKYK üyesi ve Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, sosyal medyada yaptığı Ramazan Bayramı mesajında, “Nimetlerin şükrünü, birlikteliğin gücünü, cem olmanın ihtişamını, paylaşmanın bereketini, sıhhatin kıymetini, bayramların değerini idrak edebilmek duasıyla. Ramazan Bayramınız mübarek olsun” ifadelerine yer verdi.

“ELDEN ÇIKTIĞINDA NİMETLERİN KIYMETİNİ ANLIYORUZ”

Ayrıca Milletvekili Gülaçar, Ramazan Bayramı mesajını kendi sesiyle seslendirdiği bir video paylaşımıyla Dünya’yı ve Türkiye’yi etkisi altına aldığı salgın sürecine dikkat çekerek ramazan bayramının önemine dikkat çekecek bir video paylaştı. Gülaçar, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Elden çıktığında nimetlerin kıymetini anlıyoruz. Birlikte olmanın güzelliğini yalnızken anlıyoruz. Cemaatle saf tutmanın tadını yalnız kıyamlarımızdan anlıyoruz. Paylaşmanın değerini bereketsiz fazlalıktan anlıyoruz. Sıhhatin kıymetini amansız hastalıklardan anlıyoruz. Bayramın güzelliğini sessiz ve renksiz sokaklardan anlıyoruz. Nimetlerin şükrünü, birlikteliğin gücünü, cem olmanın ihtişamını, paylaşmanın bereketini, sıhhatin kıymetini, bayramların değerini idrak edebilmek duasıyla. Ramazan Bayramınız mübarek olsun" dedi.

MİLLETVEKİLİ GÜLAÇAR’IN SESİNDEN RAMAZAN BAYRAMI PAYLAŞIMI:


 

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2020, 15:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
vanlı seçmen
vanlı seçmen - 12 ay Önce

40 yıllık yaşantım boyunca vanda gördüğüm en pasif ve en etkisiz Milletvekili Keşke hiç siyasete girmeseydin hocam Sen imam iken daha iyi ve daha güzel hizmet ettin bu millete :(:(:( senınle alakalı çok büyük bir hayal kırıklığı yaşattın şahsıma ve sana oy veren tüm seçmenlere sonuç bu olmamalıydı Kıymetli Hocam

Vanlı
Vanlı - 12 ay Önce

İşe yaramaz.

10 numara
10 numara - 12 ay Önce

Sayın cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan’a sesleniyorum bu güzel vanımıza el at İnan bu Van’ın hiç bir zaman şansı olmadı ben Osman hoca icin demiyorum ama kim geldiyse boş bir hdp bir kayyum anlamadık gitti güzel vanım dugunun incisi lütfen el atalım biz esnaf olarak cok mahduruz saygılarımla