Miras yüzünden çıkan akraba kavgasında 3 kişi öldü!

Kayseri'de miras yüzünden çıkan tartışmada 2'si kardeş 3 kişi tabancayla vurularak öldürülmüştü. Katil zanlısını yakalamak için çalışmalar devam ederken, dehşet anlarının kamera görüntüleri gün yüzüne çıktı. Görüntülerde katil zanlısının 3 kişiye tabancayla ateş ettikten sonra, yerde yatanlara dönerek bir el daha ateş ettiği görülüyor.

Miras yüzünden çıkan akraba kavgasında 3 kişi öldü!

Melikgazi ilçesi Hunat Mahallesi'nde geçtiğimiz günlerde meydana gelen olayda Mehmet Y.; miras yüzünden aralarında husumet bulunan Seyit ve Gaffar Mehmet Y. kardeşler ile dayıları Serdar Y.'yi tabancayla vurarak öldürmüş, hayatını kaybedenler ise yan yana defnedilmişti.

YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Olayın ardından kayıplara karışan katil zanlısı Mehmet Y.'yi yakalamaya yönelik polis ekipleri geniş çaplı çalışma başlattı. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği dedektifleri de Mehmet Y.'nin yakalanması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

DEHŞET ANLARI KAMERADA

Öte yandan 3 kişinin öldürüldüğü olayın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Saniye saniye kaydedilen görüntülerde katil zanlısı Mehmet Y.'nin, 3 kişiye tabancayla ateş ettikten sonra, yerde yatanlara dönerek bir el daha ateş ettiği görülüyor.

SON DAKİKA

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2022, 09:32
YORUM EKLE