Morutan adım adım Galatasaray'a! Menajeri görüşmelerde son durumu paylaştı

Galatasaray'ın kadrosuna katmak için uğraş verdiği Morutan için futbolcunun menajerinden yeni bir açıklama geldi. Rumen futbolcuyu 10 milyon euroya Galatasaray'a satabileceğini söyleyen Steaua Bükreş Başkanı Gigi Becali'nin sözleri üzerinden konuşan menajer Florin Vulturar, "Becali'nin isteğiyle Galatasaray'ın önerdiği fiyat arasında çok büyük fark yok" ifadelerini kullandı. Öte yandan Vulturar sosyal medyadan yaptığı sarı-kırmızı top paylaşımıyla taraftarı heyecanlandırdı.

Morutan adım adım Galatasaray'a! Menajeri görüşmelerde son durumu paylaştı

Galatasaray, Steaua Bükreş forması giyen Morutan'ın transferi için şartları zorlamaya devam ediyor. Yıldız futbolcunun menajeri son açıklamasında görüşmelerin sürdüğünü ve orta yolun bulunmak üzere olduğuna dair açıklamalarda bulundu.

"GALATASARAY'A GİTMESİ KARİYERİ AÇISINDAN BÜYÜK BİR ADIM OLUR"

Futbol Arena'nın haberine göre; Morutan'ın menajeri Florin Vulturar transfer için görüşmelerin olduğunu söyledi ve Rumen basınına şu açıklamaları yaptı:

Görüşmeler var. Transferin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz. Galatasaray büyük bir kulüp. Morutan'ın Galatasaray'a gitmesi kariyeri açısından büyük bir adım olur. Becali'nin isteğiyle Galatasaray'ın önerdiği fiyat arasında çok büyük fark yok.

SOSYAL MEDYADAN MESAJ VERDİ

Öte yandan Vulturar, sosyal medya hesabından yaptığı sarı-kırmızı top paylaşımıyla da görüşmelerin olumlu gittiğine dair sinyal verdi.

SON DAKİKA

YORUM EKLE