banner211

Murat Övüç kimdir, nereli ve kaç yaşında? Murat Övüç hakkında

Murat Övüç kimdir? Soruları vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Sosyal medya hesabından çektiği videolarla hatrı sayılır bir takipçi sayısına ulaşan Murat Övüç Netflix ile ilgili çektiği video ile bir anda dünyada en çok izlenen isimlerden oldu. Peki, Murat Övüç kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Murat Övüç hakkında detaylar...

Murat Övüç kimdir, nereli ve kaç yaşında? Murat Övüç hakkında


Murat Övüç kimdir, nereli ve kaç yaşında? Soruları merak konusu oldu. Sosyal medya fenomeni olan Murat Övüç geçtiğimiz günlerde Netflix'e "Nekşfliş" deyince bir anda Instagram'ın en çok izlenen videolarından biri oldu. Öyle ki, Netflix Türkiye hesabı Instagram'da bio kısmına "Netflix ya da Nekşfliş yazdı.

MURAT ÖVÜÇ KİMDİR?

Murat Övüç 1968 yılında Van'da dünyaya geldi. Partevniyal Lisesi'ni bitirdikten sonra Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü'nde okudu. Üç ablası ve bir abisi olan Murat Övüç, 5 kardeşin en küçüğü. 7 yıllık evliliğinden 19 yaşında bir oğlu olan Murat Övüç, Beyoğlu'nda otel ve restoran işletiyor.

Tüm bunların yanı sıra yönetmenliğini Sedat Kapurtu'nun üstlendiği, 17 Ağustos 2018 tarihinde vizyona giren Benim Adım Osman isimli komedi filminin oyuncu kadrosunda yer almıştı.

YORUM EKLE