banner290

Özalp Erdoğan’ın mitingine aktı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumartesi günü gerçekleşen Van mitinginde AK Parti Özalp ilçe teşkilatının ve ilçeye bağlı mahalle sakinlerinin yoğun katılım sağladığı görüldü. Özalp'tan 250 araçlık konvoy Cumhurbaşkanının mitingine katılmak üzere çıkıp Beşyol’a aktı.

Van'ın Özalp ilçesinde yüzlerce araçlık konvoy, Van’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Beşyol Meydanı’ndaki mitingine katıldı. On binlerce insanın katıldığı Van mitinginde Özalp fark yaratan ilçelerden birisi olurken yüzlerce araç ve binlerce kişi Özalp’ten Van’a gelerek meydandaki yerini aldı.

Yaklaşık olarak 250 araçlık konvoyla 3 bin 500 civarında vatandaşın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine katılarak toplu açılış törenine yoğun ilgi gösterdiği görülürken, sevgi seli sadece alanda değil kentin ana cadde ve sokaklarında da görüldü.

ÖZALP İLÇE TEŞKİLATI FARK YARATTI

Ercan Ağar’ın ilçe başkanlığına gelmesinden sonra ciddi bir hareketliliğin yaşandığı AK Parti Özalp İlçe başkanlığı mitingde de fark yarattı. Ağar’ın başkan olması sonrası sadece ilçede değil mahallelerde de AK Parti’nin çalışmalarını artıran Özalp İlçe Teşkilatı hem parti çalışmalarında, hem üye çalışmalarında fark yarattı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2022, 09:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Van
Van - 8 ay Önce

gerçek mi sandınız özalp hep sağ gösterip sol vurar

y
y - 8 ay Önce

helal olsun hemşerim guru duyurum

SIRADAKİ HABER