banner211

Rehine krizi! 2 kişiyi rehin aldı... Üstüne benzin döktü

İstanbul Esenyurt'ta börekçide 2 kişiyi rehin alan saldırgan daha sonra rehineleri bırakıp üzerine benzin dökerek kendini yakmaya kalktı. Saldırgan uzun uğraşlar sonucu ikna edildi.

Rehine krizi! 2 kişiyi rehin aldı... Üstüne benzin döktü

Esenyurt'ta alacağını alamadığı öğrenilen bir şahıs, börekçide 2 kişiyi rehin aldı. Şahıs, kısa süre sonra rehineleri serbest bırakırken, kendi üzerine benzin döktü. Kendisini öldürmekle tehdit eden şahıs uzun uğraşlar sonucu ikna edildi.

 

ALACAĞINI TAHSİL İÇİN 2 ÇALIŞANI REHİN ALDI

 

Esenyurt Bağlarçeşme Mahallesi'nde ismi henüz öğrenilemeyen bir adam cadde üzerinde bulunan bir börekçiden iddiaya göre alacağı vardı. Alacağını uzun süre alamadığı için 2 adet bıçakla börekçiye gelen adam burada bulunan 2 çalışanı rehin aldı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis, ambulans ve itfaiye sevk edildi.

 

REHİNELERİ BIRAKIP, KENDİNİ YAKMAYA KALKTI

 

Dükkanın kepenklerini kapatan adam polisin iknası sonrası rehin aldığı 2 vatandaşı bıraktı. Bu sefer de üzerine benzin döken şahıs, kendini öldürmekle polisleri tehdit etti. Bu sırada börekçide çalıştığı öğrenilen ve olay yerine gitmeye çalışan 1 kişi de polis tarafından kelepçelenerek ekip otosuna bindirildi.

 

1 SAATLİK UĞRAŞ SONUCU İKNA EDİLDİ

 

Polislere doğru bıçakla yönelen şüpheli şahıs Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kısa bir sürede ikna edildi. Şahıs, polislerin nezaretinde ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Yaklaşık 1 saatlik uğraş sonrası trafiğe kapanan cadde de tekrar açıldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2018, 17:28
YORUM EKLE

banner246