banner211

Sanat Sokağı'na nihayet zabıta eli değiyor!

İpekyolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan’ın talimatları doğrultusunda şehir merkezinde yol ve kaldırım işgali yapan seyyar satıcılara yönelik müdahalede bulundu.

Sanat Sokağı'na nihayet zabıta eli değiyor!

Yayaların, araçların yol ve kaldırımların, hatta dükkanlarının önünü işgal eden esnafların mağduriyet yaşamamaları için çalışmalarını yürüten ekipler söz konusu güzergahlarda daha önce uyarılarda bulunmuştu.

Zabıta ekiplerinin uyarı ve ikazlarına uymayan PTT Caddesi, Eski Özalp Garajı, Ordu Caddesi, Yüzbaşıoğlu Caddesi ve özellikle vatandaşların çok sık uğrak yerlerinden olan Sanat Sokağı üzerinde faaliyet gösteren seyyar satıcılara yönelik ekiplerimiz müdahalede bulunarak, araba ve eşyalarına el koydu.

İpekyolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, asıl amaçlarının esnaflarımızın haksız rekabete uğramalarını önleyerek, vatandaşların ve esnafın huzur ve güvenliği için her türlü olumsuzluğu ortadan kaldırmakla sorumlu olduklarını vurgulayarak, müdahalelerine devam edeceklerini bildirdi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bu şehirdeki düzensizliğin baş sorumlusu zabıta teşkilatlarıdır.
Bu şehirdeki düzensizliğin baş sorumlusu zabıta teşkilatlarıdır. - 1 yıl Önce

Ulu Cami önündeki torpilli sekiz manav dükkanına da müdahale edin. Kaldırımlarda tek bir sebze kasası kalmasın. Halkın rahat gezinmesi gereken kaldırımlar, kural tanımaz esnafların eşya sergilediği, malzeme dizdiği, sebze sattığı, odun yığdığı, sandalye sıraladığı, sigara sattığı, balık yıkayıp sattığı, bisiklet bağladığı, kuru gıda- çerez ve baharat sergilediği yerler olamaz, olmamalıdır. Bu şehrin modern, medeni ve düzenli bir görünüme, ferah yol ve kaldırımlara, keyifle dolaşılabilen temiz ve düzenli çarşılara ihtiyacı var.

Kâmil Parlak
Kâmil Parlak - 1 yıl Önce

Korkarak çalışan, gizlenen, görmeyen, görünmeyen zabıta teşkilatı yerine aktif ve çalışkan bir zabıta teşkilatı istiyoruz. Bankamatik personeli değil, Vanımıza huzur ve düzen getiren bir zabıta istiyoruz.

Maaşlarını helal ederek çalışan memleket sevdalısı çalışanlar olmalıyız.
Maaşlarını helal ederek çalışan memleket sevdalısı çalışanlar olmalıyız. - 1 yıl Önce

Van sahipsiz bir kent. Çarşı düzensiz, parklar semaverciler tarafından oturulamaz hale getirildi . Kaldırımlar esnaflara terk edilmiş. Yayalar araç yollarında dolaşıyor. Yollar araç parķından tıkanmış. Toplu taşıma tam bir rezalet. Ara sokaklarda temizlik yok. Düzensiz çarşılar, bakımsız bir çevre var. Doğu Anadoludan Malatya ile kıyaslayın yeter. Bütün belediyeciler bir hafta gidip gezin. Sonra dönüp bu şehri nas8l geri bıraktığınızı, kirli, düzensiz ve bakımsız bıraktığınızı düşünün. Vandaki tarihi ve doğal güzellik potansiyeli Malatyada yok. Ama burası hak ettiği yerde değil.

Abdurrahman Öncü
Abdurrahman Öncü - 1 yıl Önce

Fotoğrafa bakın. Zabıtamız destan yazıyor. Teknik Servis tabelasını eliyle kaldırıp kenara koyuyor. Ne büyük hizmet ya Rabbim. Beyler bu Van sayenizde koca bir köy oldu. Önce kaldırımlardaki gereksiz zabıta barakaları kaldırılsın. Çay içip telefonla uğraşılan bu barakaları istemiyoruz. Her sokakta beşer altışar zabıta sürekli dolaşsın. Kaldırım ve yollar işgal edilmesin. Şehrimiz Afganistan gibi. Zabıta göz yumuyor, görmek istemiyor, ilgilenmiyor. Belediyelerimiz çarşı sulamayı belediyecilik olarak görmekten kurtulsunlar. Herkes, her birim, her çalışan ayağa kalksın. Hizmet yapsın. Van düzenli, modern, temiz, pırıl pırıl, gelişmiş bir büyükşehir olsun. Vanın Her tarafı şantiye olsun. Parklar, yollar, köprüler, alt ve üst geçitler, daha nice yatırımlar yapılsın. Zabıta kaldırımlarda bir tane eşya bırakmasın.

MAMOSTE
MAMOSTE - 1 yıl Önce

ADAM BELKİ O ARABAYLA 10 NÜFUSA BAKIYORDUR YAZIKTIR GÜNAHTIR