banner211

Seçim sürüyor ama kazanan belli! İşte AK Parti’nin yeni il yönetimi

Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı 7. Van İl Olağan Kongresi için oy kullanma işlemi başladı.

Seçim sürüyor ama kazanan belli! İşte AK Parti’nin yeni il yönetimi

ŞEHRİVAN ÖZEL: ÖMER AYKAÇ- Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı 7. Van İl Olağan Kongresi için oy kullanma işlemi başladı.

Genel Başkan Erdoğan’ın konuşmasını yaptıktan sonra başlayan oy kullanma işlemi sürerken, mevcut il başkanı Kayhan Türkmenoğlu’nun seçime giren listesi de belli oldu. Önceki yönetimden bir çok ismi koruyan Türkmenoğlu’nun listeye bir çok yeni ve flaş ismi eklediği dikkatlerden kaçmadı.

İŞTE O LİSTE

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Veyis Aysan
Veyis Aysan - 6 ay Önce

Aynı tas aynı hamam bunlardan Van'a fayda yok il başkanı ve yardımcıları ancak kendi çevrelerini işe alırlar kendi menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yaparlar tıpkı milletvekillerimiz gibi maalesef seçim zamanı farklı seçimden sonra ulaşamazsanız yazıklar olsun işkur bunların kadro malzemesi olmuş kendi adamlarını nasıl işe alırlar herkes biliyor ama işe ihtiyacı olan torpili olmayana yok boş yere söz verirler ama bahane çok hep yalan siyaset

Sattı kendini
Sattı kendini - 6 ay Önce

Halis Bayramoğlu sattı kendini

Şehrivan beş kuruş etmez
Şehrivan beş kuruş etmez - 6 ay Önce

Sizde beş kuruş etmezsiniz yorumları bile paylaşamıyorsunuz

Hakkı
Hakkı - 6 ay Önce

Kayhan bey hırsız değil.Memleketinide çok seviyor olabilir.Fakat malesef memleket sorunlarınin tespiti ve çözümü için ne birikim ne kapasite nede yürek var.Tek derdi süper egosu.Kibirini ve insanlarla olan iletisimini gözden geçirmeli bence.

Van 65
Van 65 - 5 ay Önce

2023 seçimlerinde gençlerin süprizi var.