banner211

Şefkat Anaokulu öğrenciler arasında gönül köprüsü kurdu

Yaptıkları birbirinden farklı etkinliklerle daha öncede gündemde yerini alan Şefkat Anaokulu öğrenci, öğretmen ve velileri bunlardan bir yenisine daha imza attı.

Şefkat Anaokulu öğrenciler arasında gönül köprüsü kurdu

ŞEHRİVAN HABER: ÖMER FARUK TOKTAŞ- Yaptıkları birbirinden farklı etkinliklerle daha öncede gündemde yerini alan Şefkat Anaokulu öğrenci, öğretmen ve velileri bunlardan bir yenisine daha imza attı. Okul aile birliği öncülüğünde eğitim materyalleri ve oyuncaklar toplayan Şefkat Anaokulu toplanan bu malzemeleri kardeş okulları olan Bostaniçi Anaokulu’na bir ziyaret gerçekleştirerek öğrencilerle buluşturdu. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan anaokulu idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler diğer okullar ile kurulacak olan bu bağlantılarını sürdüreceklerini belirttiler.

“MUTLULUK DAĞITMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Öğrencilerin gözlerinin mutlulukla dolması için çalışmalarına devam edeceklerini belirten yetkililer “Van Şevkat Anaokulu olarak kardeş okulumuzdaki güzel çocuklarımız için kolları sıvadık. Okul Aile işbirliğiodağında çocuklarımız ve velilerimizden oyuncaklar istedik. Bu oyuncakların başka çocuklara ulaştırılacağını belirterek paylaşma ve yardımlaşma değerlerimiz üzerinde durduk. Topladığımız oyuncaklarımızı ve aldığımız eğitici materyallerimizi Bostaniçi Anaokuluna ulaştırdık. Şevkat Anaokulu olarak Mutluluk dolu gözlerle bizleri karşılayan çocuklarımız için yapacağımız yardımlar devam edecek.” Şeklinde konuştular.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE