banner290

Sıfır ve ikinci el otomobilde kilometreyle araç satışı dönemi! Değer artışı kadar geri alım garantisi

Türkiye’de ikinci el alım-satım hizmeti veren şirketlerden Otomerkezi, fiyatları hızla artan sıfır ve ikinci el otomobillere yönelik dikkat çeken bir satış yöntemine başladığını duyurdu. Şirketten yapılan açıklamada, satın alma ile uzun dönem kiralamanın avantajlarını tek çatı altında sunabilen “Kilometre Satışı” uygulamasının devreye alındığı bildirildi.

Sıfır ve ikinci el otomobilde kilometreyle araç satışı dönemi! Değer artışı kadar geri alım garantisi

"Kilometreyle araç satışı dönemi"

Şirketten yapılan açıklamada, satın alma ile uzun dönem kiralamanın avantajlarını tek çatı altında sunabilen “Kilometre Satışı” uygulamasının devreye alındığı bildirildi. Modelle ilgili bilgiler veren Otomerkezi.net CEO’su Muhammed Ali Karakaş, “20 bin, 40 bin ve 60 bin kilometre olarak sunduğumuz üç farklı Kilometre Satışı uygulamamızla 500 bin TL’ye kadar marka-modelden bağımsız olarak otomobili satın alan tüketicilerimiz için, MTV ve Trafik Sigortası dışındaki lastik değişiminden ağır bakımlara, Araç değer kaybına kadar tüm kalemleri biz karşılıyoruz.

"Değer artışı kadar geri alım garantisi"

Kilometre dolduğunda ise satın alınan fiyata, değeri arttıysa değer artışı kadar yüzde yüz geri alım garantisi veriyoruz. Tüketici sadece otomobili kullanmaya konsantre oluyor, üstelik otomobilin mülkiyeti de tüketiciye ait olacak. 30 şubemizde geçerli olacak ve pilot uygulama olarak Maltepe Genel Merkezimizde başlattığımız satış modelimizde sırasıyla 20 bin kilometre için 25 bin TL, 40 bin kilometre için 30 bin TL, 60 bin kilometre için 40 bin TL ödeme gerçekleştirilecek. Bunun dışında başka ödeme söz konusu değil ve en önemlisi tüketici dilerse kilometreyi 6 ayda, dilerse 20 yılda tamamlayabilir, süre kısıtlaması yok” dedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE