Silk and Cashmere'in kurucusu Ayşen Zamanpur Van'a geliyor! Van YYÜ'de gençlerle deneyimlerini paylaşacak!

Van Ticaret ve Sanayi Odası İş Dünyası Derneği VATSO, iş konferanslarına Silk and Cashmere'in kurucusu Ayşen Zamanpur ile devam ediyor. VATSO'nun davetlisi olarak Van'a gelecek olan Zamanpur, 25 Mayıs Çarşamba günü 14:30'da Van YYÜ'de öğrencilerle buluşacak.

Silk and Cashmere'in kurucusu Ayşen Zamanpur Van'a geliyor! Van YYÜ'de gençlerle deneyimlerini paylaşacak!

Van YYÜ Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenecek konferansta Zamanpur, deneyimlerini paylaşacak.  "Marka Nasıl Olunur, Marka Nasıl Kalınır" adlı girişimcilik konferansının moderatörlüğünü Van YYÜ Kariyer Merkezi Danışmanı Özge Ersezer yapacak. Zamanpur'a Van programında 2 dönem Tüm Telekomünikasyon İş İnsanları Derneği Başkanlığını yapmış bilişim dünyasının önde gelen isimlerinden Dilek Ataman Bağdatlıoğlu ve Seramik sanatçısı Fikret Parlak da eşlik edecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan VATSO Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu: "VATSO, Van'ın ekonomik, sosyal ve kültürel hayatına katkıda bulunmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bundan bir kaç ay önce JOLLY TUR Kurucu Başkanı Sinan Vardar'ı misafir etmiştik. Oldukça verimli geçen 3 günlük programın ardından pandemi nedeniyle bu tür organizasyonlara ara vermek zorunda kaldık  Havaların ısınması ve pandeminin hız kesmesiyle iş konferanslarına kaldığı yerden devam etme kararı aldık. Konferans için bir dünya markası olan Silk and Cashmere'in kurucusu Ayşen Zamanpur'u Van'a davet ettik. Sağ olsunlar davetimizi memnuniyetle karşıladılar" dedi.

Silk and Cashmere'in yurtiçi ve yurtdışında 150'ye yakın satış noktası olduğunu ifade eden Kandaşoğlu, bunun örnek bir başarı hikayesi olduğunu ve bu hikayeyi Van'a taşımak istediklerini söyledi. Konferansı Van YYÜ ile birlikte yapacaklarını belirten Kandaşoğlu, "Desteklerinden dolayı Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli'ye teşekkür ederim, Tüm öğrencileri çarşamba günü 14:30'da Van YYÜ Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda yapılacak konferansa davet ediyoruz" diye konuştu.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Derin Kaya
Derin Kaya - 1 ay Önce

Yine başkan siz olursanız yine eski döneminizde gibi eminim sınır ticaretini açmaya çalışır ve o zaman ki gibi büyük katkılarınız olur sayın başkan kendi döneminde hergün ulusal medya da çıkıp sınır ticareti diyerek kapıları açtırmıştı bu memleketi demiyorum artık bu ülke için İran sınır kapısı açılmalı benzin mazot bu kadar yüksek neden yanıbaşımızda bu kadar ucuz iken bu kadar pahalı kullanıyoruz vergi kaybı diyorsa tamam getirene vergi versin tabi cüzi miktarda diğer ürün ler şeker peynir vb. bunlar ülkemizde pahalı bırakın açın bu kapıları milletin artık ne yapmasını bekliyorsnz