Siyaset ve İş dünyasından Şehrivan’a ziyaret

Ak Parti Van eski İl Başkanı Abdullah Aras, Ak Parti Başkale eski ilçe başkanı ve önceki dönem İpekyolu Belediye Başkan adayı Muhsin Aydın ve Ak Parti İpekyolu kurucu Başkanı Yavuz Kuşan Şehrivan Medya Grubunu ziyaret etti.

Siyaset ve İş dünyasından Şehrivan’a ziyaret

Kentin Medya kuruluşundaki yükselen değeri Şehrivan Medya Grubun’a Eğitim, İş insanları ve Siyaset dünyasından ziyaretler devam ediyor. Son olarak Ak Parti Van eski İl Başkanı Abdullah Aras, Ak Parti Başkale eski ilçe başkanı ve önceki dönem İpekyolu Belediye Başkan adayı Muhsin Aydın ve Ak Parti İpekyolu kurucu Başkanı Yavuz Kuşan Şehrivan Medya Grubunu ziyaret etti. Aras, Aydın ve Kuşan’ı Şehrivan Medya Grubu adına Yunus Emre Aykaç karşıladı.

Medya kampüsünde incelemelerde bulunan Aras, Aydın ve Kuşan, yeni yerinde hizmet veren medya kampüsünün kentte yapılacak nice güzel haberlere vesile olmasına vurgu yapıldı Şehrivan çalışanlarına başarılar dileyen Aras, Aydın ve Kuşan ziyaretlerini tamamladı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2021, 12:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Garip
Garip - 1 ay Önce

Yavuz Kuşan, başarısı cesareti ve adaletini 2014 seçimlerinde ıspatlamıştır. İpekyolunda her kesim yanında yer almakta Umut ediyoruz ki 2023 seçiminde Van listesinde yer alır.