Sosyal medyada yorum yağdı! Herkes Tosuncuk'un teslim olmasını aynı sebebe bağlıyor

Çiftlik Bank vurgunuyla arkasında binlerce mağdur bırakan "Tosuncuk" lakaplı Mehmet Aydın'ın, bugün Brezilya'da teslim olduğu öğrenildi. Aydın'ın teslim olması sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi. Kullanıcılar paylaştıkları tweetlerde Aydın'ın parası bittiği için teslim olduğunu ileri sürdü.

Sosyal medyada yorum yağdı! Herkes Tosuncuk'un teslim olmasını aynı sebebe bağlıyor

Çiftlik Bank ile binlerce kişiyi dolandırıp yurt dışına kaçan "Tosuncuk" lakaplı Mehmet Aydın, dün akşam avukatları aracılığıyla bir video yayınladı. Türk yargısına teslim olacağını belirten Aydın, "Şirketin çok fazla büyümesi, etrafındaki kötü niyetli insanların haksız kazançlar elde etmesi ve etmeye çalışmalarını, şirketin büyüklüğü nedeniyle geç fark ettiğimden sizler gibi ben de mağdur oldum. Kendi hür irademle en kısa sürede Türk yargısına teslim olacağım" ifadelerini kullandı.

BREZİLYA'DA TESLİM OLDU

Dün akşam yayınlanan video sonrası Mehmet Aydın, bugün Brezilya'nın Sao Paulo kentinde teslim oldu. Aydın'ın avukatı, Türkiye'ye iadesi için resmi işlemlere başlandığını söyledi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Tosuncuk'un teslim olması sosyal medyada gündem oldu. Twitter'da en çok konuşulanlar arasına giren Tosuncuk ile ilgili yüzlerce tweet atıldı. Birçok kişi Aydın'ın parasının bittiği için teslim olduğunu öne sürdü.

SON DAKİKA

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2021, 13:56
YORUM EKLE

banner269

banner260