banner290

Survivor All Star'a veda eden yarışmacı belli oldu!

Survivor'ın dün yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Elemeye kalan isimler Evrim, Barış, Adem, Bora ve Gizem oldu. Birleşme partisi öncesinde yapılan SMS oyu sonucunda en az oyu alan Bora Edin oldu ve yarışmaya veda etti.

Survivor All Star'a veda eden yarışmacı belli oldu!

Bugün yapılan haftanın 3. dokunulmazlığını Gönüllüler takımı 2-0 kazandı. Gönüllüler hem erkeklerde hem de kadınlarda Ünlüler'i yenerek dokunulmazlığın sahibi oldu. Bu durumda bugün Ünlüler, 2 kişiyi potaya soktu. Survivor son bölümdeki dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında ada konseyinde oylama yapıldı. Ünlülerde performansa göre Merve ve Atakan dokunulmaz oldu. Oylamada isimleri eşit sayıda yazılan Adem ve Bora haftanın 3. ve 4. eleme adayı oldu.

BORA EDİN ADAYA VEDA ETTİ

Survivor'da birleşme partisi öncesinde toplu sms oylaması yapılmıştı. Mart sonundaki partiye kadar geçerli olacak oylama sonuçlarına göre Evrim, Barış, Adem, Bora ve Gizem arasından en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Oylama sonucuna göre Survivor'dan bu hafta elenen isim Bora Edin oldu.

"BENİM İÇİN DÜNYANIN SONU DEĞİL"

Survivor'dan elendikten sonra veda konuşması yapan Bora, "Buradaki tüm problemleri burada bırakıyorum çünkü bu benim için bir oyun. Buradan gitmek benim için dünyanın sonu değil. Bir hayatım var, eşim ve bir oğlum var. Buraya çağırdığınız için teşekkür ederim" dedi.

SON DAKİKA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER