THY Van'da personel alımı yapacak! İşte başvuru tarihi ve şartları

Türkiye Hava Yolları tarafından yayınlanan personel alımı ilanına göre Van ve 27 farklı şehirde işçi ve personel alımı yapacağını duyurdu. İşte tüm detaylar..

THY Van'da personel alımı yapacak! İşte başvuru tarihi ve şartları

THY 28 şehirde personel alımı için ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre THY bünyesinde çalışacak işçi alımı, personel alımı ve memur alımı yapılacaktır. Türk Hava Yolları elektronik başvuruları başladı.

THY Açıklaması

“Yetenekli part-time çalışma arkadaşlarımız, sahip olduğu iletişim-planlama becerisi, ekip bilinci, çözüm odaklı yaklaşımı ve inisiyatif alabilme yeteneği sayesinde Take-Off 101 (Anadolu Part-Time) ile kariyerine zirvede başlama imkânı bulacaktır. Siz de aşağıdaki şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız, başvurunuzu heyecanla bekliyoruz!”

Genel Başvuru Şartları

Başvuru yapacak adaylar için THY‘ nin yaptığı ilana göre adayların T.C vatandaşı olması gerekiyor. Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmayan, 26 yaşından büyük olmamak, herhangi bir lisans programının 3. sınıf öğrencisi olma ve iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olma şartları ile personel alımı yapılacaktır.

THY Personel Alımı Başvuru Şekli

Türk Hava Yolları personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular online olarak elektronik ortamda THY sayfası üzerinden yapılacaktır.

Adaylar için başvurular haberimizin altında yer alan başvuru ekranı linki üzerinden yapılacaktır.

Başvuru yapacaklar için başvurular alınmaya açık olup, en geç müracaatlar 8 Mayıs 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Adıyaman, Ankara, Antalya, Batman, Bingöl, Diyarbakır, Elâzığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hakkâri, Hatay, Iğdır, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Mardin, Muş, Ordu-Giresun, Siirt, Sivas, Şırnak, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Van, Zonguldak illerinde alım yapılacaktır.

https://careers.turkishairlines.com/acik-pozisyonlar başvuru ekranını kopyalayarak yeni sekmede açmanız ile başvuru yapabilirsiniz.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2022, 13:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nezaket Hazar
Nezaket Hazar - 2 ay Önce

Personel alımı basvurusu