banner211

TOBB VE TSO'DAN 800 GIDA YARDIMI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Van Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan 800 adet Ramazan gıda yardım paketi...

TOBB VE TSO'DAN 800 GIDA YARDIMI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Van Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan 800 adet Ramazan gıda yardım paketi, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

 

Her yıl geleneksel olarak dağıtımı gerçekleştirilen gıda yardımları bu yılda devam etti. Ramazan ayında birlikte hareket etme ve dayanışma kültürünün arttığını dile getiren VANTSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Van Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Üyelerin desteği ile bu yıl ilk kez kurulan iftar sofrasında yüzlerce vatandaşımız ile iftar açıyoruz. Bunun yanı sıra her yıl olduğu gibi bu yılda TOBB’un desteği ile yardıma muhtaç 800 aileye erzak yardımı yaptık. 'Ramazan ayı yardımlaşma duygularının arttığı bir aydır. Oda olarak ihtiyaç sahibi ailelerimiz için hazırladığımız gıda paketlerini dağıttık. Ayrıca Ramazan ayı boyunca devam edecek iftar soframız ile bu güzel ayın onların evlerinde de hissedilmesini sağlamaya çalışıyoruz' diye konuştu. Takva şu ifadeleri kullandı: “Gıda yardım paketlerinin dağıtımı için Meclis ve Meslek Komite Üyelerimiz ile birlikte titiz bir çalışma gerçekleştirdik ve ihtiyaç sahibi aileleri tespit ettik. VANTSO olarak her yıl gerçekleştirdiğimiz gıda yardımını bu yılda ailelere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” 

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2015, 06:45
YORUM EKLE