banner211

TUŞBA PERSONELİNE KALİTE SİSTEMİ EĞİTİMİ

Van’ın Tuşba Belediyesi personellerine ‘TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Temel, İç Tetkik ve Dokümantasyon’ eğitimi verildi.

TUŞBA PERSONELİNE KALİTE SİSTEMİ EĞİTİMİ

Van’ın Tuşba Belediyesi personellerine ‘TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Temel, İç Tetkik ve Dokümantasyon’ eğitimi verildi.

 

Tuşba Belediyesinin meclis toplantı salonunda TSE Uzmanı, TS EN ISO 9001 Baş Tetkikçi ve Eğitimci Kadir Yaşar Efendioğlu tarafından "ISO 9001 KYS, Kurumsallaşma ve Kurum Kültürünün Önemi" konularında verilen eğitim, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, birim müdürleri ve çok sayıda personelin katılımıyla gerçekleştirildi. Tuşba Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünün hazırlayıp Doğu Anadolu Kalkınma Ajansına (DAKA) sunduğu, Tuşba Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğünün yürütmesini üstlendiği 'Kaliteli Yönetimin TSE'li Hizmetleri' projesi kapsamında bir hafta boyunca günde 6 saat olmak üzere toplam 30 saat eğitim verilecek.

 

Eğitimler kapsamında Tuşba Belediyesinin daha etkin bir yönetime sahip olacağını ve maliyetlerini azaltılacağını, çalışanların verimliliğinde artış sağlanacağını ve halkın memnuniyetinin artacağını belirten Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe; “Öncelikle bu projeyi hazırlayıp Doğu Anadolu Kalkınma Ajansına (DAKA) sunan Plan ve Proje Müdürümüz Ömer Fikret Şahin ve ekibine, projenin yürütmesini üstlenen Bilgi İşlem Müdürümüz Mustafa Toraman ile ekibine ve bu projeyi destekleyen Doğu Anadolu Kalkınma Ajansına (DAKA) çok teşekkür ederiz. İnşallah, bu eğitimler kapsamında Tuşba Belediyesinin daha etkin bir yönetime sahip olacağını, maliyetlerini azaltılacağını ve çalışanların verimliliğinde artış sağlanacağını, kalitenin topyekun artacağını ve Tuşbalıların memnuniyetlerinin artacağını düşünüyorum. Bu eğitim ile personellerimizi TSE standardında eğiterek en iyi hizmeti sunmak için kolları sıvadık. Bizler bu eğitimi çok önemli ve gerekli bir eğitim olarak görüyoruz. Bu sebeple belediye personellerimiz sürekli katılım sağladılar. Tuşba Belediyemizin belediyecilik anlayışı kapsamında profesyonel çalışan ve profesyonel hizmet şartlarını temin edecek bu denli eğitimlerle personellerimiz sürekli zinde, aktif, çalışmaya ve üretmeye hazır hale gelmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sürekli vurguladığı ‘biz bu aziz milletin hizmetkarıyız’ şiarıyla geceli gündüzlü çalışan bir belediye kurduk. Bu mihvalde tüm çalışanlarımızın halkımıza kanuni ve mevzuat çerçevesinde en mükemmel hizmetleri zamanında üretmek ve halkımıza hizmet etmek üzere bu projemizin başta Van’ımıza, ilçemize ve belediyemize hayırlı olmasını diler, eğitmenlerimize ve tüm katılımcılara teşekkür eder, tebrik ederiz” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2016, 07:49
YORUM EKLE