banner211

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı’ndan Gürpınar’a ziyaret!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Van’da, Gürpınar Belediyesini ziyaret etti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı’ndan Gürpınar’a ziyaret!

Çeşitli programlara katılmak ve incelemelerde bulunmak üzere sabah saatlerinde Van’a gelen Bakan Karaismailoğlu, çeşitli temaslarının ardından Gürpınar Belediyesini ziyaret etti.

İlçe Kaymakamı Fatih Sayar, Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, AK Parti İlçe Başkanı Taha Güngör ve belediye birim müdürleri tarafından karşılanan Bakan Karaismailoğlu, Başkan Tanış’tan yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı.

Belediyenin hayata geçirdiği projelerin önemli ve güzel nitelikte olduğunu vurgulayan Bakan Karaismailoğlu, gerekli desteği vereceğini ifade etti.

Program daha sonra Norduz Sofrasında öğle yemeğiyle devam etti

Programa Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, AK Parti Van milletvekilleri İrfan Kartal ve Abdulahat Arvas, AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan eşlik etti.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2020, 17:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gerçekçi
Gerçekçi - 9 ay Önce

Sırf noduz sofrasında yemek yemek için geldiniz Allahtan Kurkmazlara çavuştepe in müfret yoları kalzyasun sorununu işe yaramaz muhtarını da masaya yatırssydınız ya