banner290

Vali Balcı’dan Van Atatürk Anadolu Lisesi’ne ziyaret!

Van Valisi Ozan Balcı, Van Atatürk Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Vali Balcı’dan Van Atatürk Anadolu Lisesi’ne ziyaret!

Van Valisi Ozan Balcı, İpekyolu ilçesinde bulunan Van Atatürk Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Resim ve Müzik odalarını gezen Vali Balcı, öğrencilerle sohbet ederek tavsiyelerde bulundu. Akademik başarının yanında Güzel Sanatlarla uğraşmanın da başarıya katkı sunacağını belirten Vali Balcı, okul korusunun mini konserini dinledi.

BALCI: İDEALLERİNİZ, PRENSİPLERİNİZ, BÜYÜK HAYALLERİNİZ OLSUN

Öğrencilere kitap hediye eden Vali Balcı, “Lise yılları çok kıymetlidir, iyi değerlendirin. Kendinizi yönetmeyi öğrenirseniz çok başarılı olursunuz. İdealleriniz, prensipleriniz, büyük hayalleriniz olsun. Asıl hedef mutlu olmak. Çalışkan olun. İyi üniversitelerde okuyun. Ülkenize ve çevrenize faydalı olun” dedi.

“ÜLKENİZE VE ÇEVRENİZE FAYDALI OLUN”

Öğretmenlerle de bir araya gelen Vali Balcı, öğretmenlere çok kıymet verdiğini ve öğretmenlerin birer sanatçı olduklarını belirtti. Eğitimin 1 numaralı iş olduğunu belirten Vali Balcı, eğitim alanında güzel işler yapıldığını dile getirdi.

Vali Balcı, öğrencilerle öğle yemeği yiyerek ziyaretini tamamladı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2022, 15:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Demir
Mehmet Demir - 1 ay Önce

Helal olsun sana. Temennim Van halkı için hayırlı olur. Şu Ulu Camii yerini kaldırıp Şehir parkı orada yapsanız. Çevre yolu ve parkları da düzenleyip, işlek cadde sokaklarda (Cumhuriyet Caddesi, Maraş, Kazım Karabekir caddesi, İkinisadesi) tarafındaki ucube yapıları yıkamanız mükemmel olurdu.

Berkay yıldırımçakar
Berkay yıldırımçakar - 1 ay Önce

Cenabı Allah yardımcısı olsun yeni valimiz çok iyi rabbim hep yardımcısı olsun genel sekreter fatih beyde çok iyi rabbim hep yardımcıları olsun inşAllah garibanın engelli ailesinin sahipleridir Allah yardımcıları olsun inşAllah