Vali Dr. Ozan Balcı Büyükşehir Belediyesindeki mesaisine başladı

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek, belediye bürokratları ve personellerle tanıştı.

Vali Dr. Ozan Balcı Büyükşehir Belediyesindeki mesaisine başladı

Cumhurbaşkanlığı’nın 11 Mayıs 2022 tarihli 2022/209 sayılı kararı ile Van’a atanan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, Büyükşehir Belediyesi önünde Genel Sekreter Mehmet Fatih Çelikel, Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürü Ülker Cem Kaplan, Genel Sekreter Yardımcıları Nihat Arpa, Ali Özvan ve  Esiner Çetin ile daire başkanları tarafından karşılandı. Büyükşehir Belediyesi şeref defterini imzalayarak buradaki görevine başlayan Vali Dr. Ozan Balcı, daha sonra tüm birimlerin odalarını tek tek gezerek, personelle bir bir tanıştı. 


Belediye personeline birimlerinde yaptıkları işlerle ilgili bilgi alan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, burada çalışan personele işlerinde başarılar diledi. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğünde çalışan engelli personel Songül Işık Öner ve Nuri Öner ile sohbet ederek yakından ilgilenen Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Balcı ayrıca ana bina temizliğinde görevli olan personelle de hatıra fotoğrafı çektirdi. 


Büyükşehir Belediyesi ana hizmet binasında yürütülen işlerle ilgili de Genel Sekreter Mehmet Fatih Çelikel’den bilgi alan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, daha sonra Belediyedeki makamına geçerek, Büyükşehir Belediyesi hizmetleri ile ilgili detaylı brifing aldı.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
vanlı
vanlı - 1 ay Önce

BU FOTOGRAFTAKİLER GECEKTEN VANI TANIYAN YÖNETİCİLERMİ YOKSA DISARDAN GELEN VANI BİLMEZ KİŞİLERMİ YAZIK ARTIK VANI GERİLETMEYİN LİYAKATLI DOĞRULARI SOYLEEN HALKTAN YANA OLAN INSANLARLA ÇALIŞMANIZI TAVSIYE EDERİM SAYIN VALİ

Van daha ne istesin?
Van daha ne istesin? - 1 ay Önce

Vali Bey birikimli bir insan. Van yerel medyasının, sosyal medyanın ve vatandaşların Van'a dair dile getirdiklerini mutlaka takip edip önemseyeceklerdir. Kurumların yöneticileri ve çalışanları kurumlarda oturup evrak dosyalayan, yazışma yapan, 08.00- 17.00 mesaisini doldurup sahayı yani şehri göz ardı eden rutin bir memuriyetin dışına çıkmalıdır. Yollar, parklar, temizlikler, tesisler, yeşillendirmeler, sosyal donatılar, otogar, otpark, kapalı semt pazarları, çevre yol, alternatif güzegahlar, upuzun bir sahil şeridi , alt yapı hizmetleri, üst yapı hizmetleri, insan odaklı projeler ve her tür yatırım ve proje ile bütün belediyeler ve kurumlar bu şehri adeta şantiyeye çevirmeli.

Ali
Ali - 1 ay Önce

Kayyum kayyumdur. Birikimlisi birikimsizi. Eskisi yenisi fark etmez. Seçilmiş başkan istiyoruz