banner290

Vali Dr. Ozan Balcı telsizle sağlık çalışanlarına seslendi!

Vali Dr. Ozan Balcı, 112 Acil Çağrı Merkezi ile Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi’ni (GAMER) ziyaret ederek personelle tanışıp brifing aldı.

Vali Dr. Ozan Balcı telsizle sağlık çalışanlarına seslendi!

İlk olarak 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı’yı merkez müdürü Yadigar Ergül ve personel karşıladı. Personelle tanışan Vali Dr. Ozan Balcı, merkezde çağrı karşılayanlarla sohbet etti.

HER ZAMAN DESTEKÇİNİZİZ

Daha sonra 112 telsizinden alanda çalışan sağlık personeline moral ve motivasyon amaçlı seslenen Vali Dr. Ozan Balcı, “Kıymetli sağlık çalışanlarımız. Halkımıza şifa dağıtma konusunda gece gündüz, yağmur çamur demeden canla, başla, aşkla görev yapıyorsunuz. Hepinize kolaylıklar diliyorum. Devlet, millet adına müteşekkiriz. Allah hepinizi esirgesin. İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her zaman yanınızdayız, yakınızdayız, destekçiniziz.  Allaha emanet kalın” dedi. Vali Dr. Ozan Balcı, daha sonra 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Yadigar Ergül ve GAMER Müdürü Sevil Çelik’ten sunum eşliğinde brifing aldı. 112 Acil Çağrı Merkezi ve GAMER ziyaretlerinde Vali Dr. Ozan Balcı'ya Vali Yardımcısı Furkan Duman da eşlik etti.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemil çar
Cemil çar - 8 ay Önce

Temizlik

SIRADAKİ HABER