banner290

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni Başhekimi belli oldu!

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Doç. Dr. Kamil Yavuzer'den boşalan Başhekimlik görevine Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Kadir Bartın getirildi.

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni Başhekimi belli oldu!

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Kamil Yavuzer, geçtiğimiz haftalarda görevinden istifa etmişti. Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekimlik görevine Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Kadir Bartın getirildi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2022, 17:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
HASAN BABA
HASAN BABA - 2 hafta Önce

ADAMIN HABERİ YOK SİZİN NERDEN HABERİRİNZ OLDU

Ahmed
Ahmed - 2 hafta Önce

Hastanenin ve memleketin düzelmesi konusunsa hiç ümitli değilim...

Bu haklı bir şikayet ve bildirimdir.
Bu haklı bir şikayet ve bildirimdir. - 2 hafta Önce

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Yeşil Alan Çocuk Müşahade Bölümüne son bir ayda iki kez çocuk hasta götürdük. Hasta bölümlerindeki ranzalar altı ve üstü kirli, etrafta pamuk, peçete, serum ve çöp bulunmaktaydı. Temizlik SIFIR. Hasta yataklarının çoğunda kılıf yoktu, yastık yoktu. Yastık istediğimizde temizlik ve depo görevlisi olan personel yastık olmadığını söyledi. Etraf paspaslanmıyor, Ranzalar, dolaplar deterjanlı su ile bezlenmiyor. Durumu şikayet ettiğimiz muayene odasındaki doktorlar kendi oda ve masalarının bile yeterince temizlenmediğini söylediler. Bu iki kezdir temizlik personelinin ilgisizliği ve acil bölümdeki kirliliğe biz ve hasta sahipleri tanıklık ettik. Herkes ciddi şekilde şikayetçiydi. Suriye'deki savaş şartlarındaki bakımsız, ilgisiz ve kirli bir hastane mi burası? Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki aciller ve diğer bölümlerde yastık, kılıf, temizlik, silme, süpürme ve deterjanlı sterilizasyon mutlaka yapılsın. Bu rezaleti ilgililere iletmiş olalım. Üçüncü kez bu rezaletle ve bu kirlilikle karşılaşırsak sorumlular hakkında idari ve adli şikayet, CİMER ve OMBUDSMANLIK Kurumuna iletmek dahil bütün yasal yolları ısrarla takip edeceğiz. Personel sorumluluğunu bilerek ciddiyetle tıpkı titiz bir özel hastanedeki gibi temizliğini yapmalı. Temizlik personelleri hemşir ve hemşire bölümlerine geçip onlara ait işleri yapmamalı, kendi vazifesi olan temizlik ile ilgilenmeli. BU HASTANE YÖNETİMİNİN ACİLEN YOLUNA KOYMALARINI İSTEDİĞİMİZ KONULARDIR. İnsan sağlığı bu kadar önemsizleştirilemez. (22 Eylül 2022 Perşembe)

derbeder
derbeder - 2 hafta Önce

pişirip pişirip önümüze sunmayın tadı kaçtı :)

vanlı
vanlı - 2 hafta Önce

o makama bir pratisyen dr lazım ................................idi...................prof değil

Ahmet uygur
Ahmet uygur - 7 gün Önce

Van böyle bir dokturu hak ediyor bende amelyat oldum başarılı ve yetenekli doktur davranışları ilgilenmesi mükemmel o cani gönülden istiyoruz