banner290

Van Büyükşehir Belediyesi duyurdu! Noter kurası ile 70 personel alımı yapılacak !

Van Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı meslek gruplarından 70 mevsimlik işçi alacak.

Van Büyükşehir Belediyesi duyurdu! Noter kurası ile 70 personel alımı yapılacak !

İstihdama katkı sağlamak ve yaz aylarında artan iş yükünü hafifletmek amacıyla, Büyükşehir Belediyesi iştiraki şirketlerinden BELVAN Ulaşım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde 70 mevsimlik işçi (5 ay 29 gün) alınacak. 
Van merkez ve ilçe şantiyelerinde, üst yapı, bakım onarım, asfalt ve yol çalışmalarında çalıştırılmak üzere mevsimlik işçi (5 ay 29 gün) olarak görevlendirmek üzere;  21 Genel Beden İşçisi, 13 Kamyon Şoförü, 5 Tır Şoförü, 5 Aşçı, 2 Loder Operatörü, 5 Silindir Operatörü, 2 Finişer Operatörü, 2 Dozer Operatörü, 3 Otobüs Şoförü ve 2 Freze (asfalt kazıma) şoförü olmak üzere toplamda 60 adet mevsimlik işçi  alınacak. Ayrıca Belediye binası ve bağlı tesislerin özel güvenlik hizmetlerine duyulan ihtiyaç nedeniyle 7 erkek özel güvenlik görevlisi, 3 kadın özel güvenlik görevlisi olmak üzere toplamda 10 güvenlik görevlisi (5 ay 29 gün) çalıştırılmak üzere istihdam edilecek. 
Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden de duyurusu yapılan alımlar şeffaflık ve liyakat esaslı olarak kura usulü ile gerçekleştirilecek. 

 

ALINACAK İŞÇİLER NOTER HUZURUNDA KURA İLE BELİRLENECEK
Başvurular 29 Nisan 2022- 03 Mayıs 2022 tarihleri arasında sadece internet üzerinden online olarak kariyer.van.bel.tr adresine yapılacak olan alımlarda, posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular kabul edilmezken, internetten alınacak başvurular için son tarih 03 Mayıs 2022 Salı günü saat 17:00 olarak belirlendi. Başvuru kriterlerine uygun olduğu belirlenen adaylar için 13 Mayıs 2022 Cuma günü saat 14:00’da Van Büyükşehir Belediyesi Ana Hizmet binasında bulunan ihale salonunda Noter huzurunda yapılacak kuraya alınacak ve kura sonucunda asil ve yedek adaylar belirlenecek. Belediyenin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak olan kuraya pandemi nedeniyle katılımcı alınmayacak. 
Ayrıca başvuru ile ilgili özel ve genel şartlara, www.van.bel.tr adresindeki duyurular kısmından ulaşabilecek.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2022, 09:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Melek
Melek - 4 ay Önce

Başvuru yapamiyorum

Melek
Melek - 4 ay Önce

İlana başvuru nerden yapilicak yapamadım ben

Murat
Murat - 4 ay Önce

Murat
Murat - 4 ay Önce

Gökhan atlı
Gökhan atlı - 4 ay Önce

İşe ihtiyacım var

Ömer ilhan
Ömer ilhan - 2 ay Önce

Özel güvenlik kimliğim var ehliyetim var beden işçisi olarak çalışan bilirim