banner290

Van Büyükşehir Belediyesine alınacak 55 daimi işçinin isim listesi belli oldu!

Van Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere alacak 55 daimi işçinin (otobüs şoförü) kurası noter huzurunda çekilirken 55 daimi içinde isim listesi belli oldu.

Van Büyükşehir Belediyesine alınacak 55 daimi işçinin isim listesi video şeklinde olup listeler elimize ulaştığı anda sitemizden ulaşabileceksiniz.

Van Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde istihdam etmek üzere alacağı 55 daimi işçinin (otobüs şoförü) kurası noter huzurunda çekildi. Belediyenin Youtube, Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarından canlı olarak yayınlanan kura çekimi Van 1. Noteri Mustafa Delat tarafından gerçekleştirildi. Personel alımlarını şeffaflık ve liyakat esaslarına göre yapan Van Büyükşehir Belediyesi, iştiraki şirketlerinden BELVAN Ulaşım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine alımı yapılacak olan 55 daimi işçi (otobüs şoförü) için açık iş ilanı sayısının 3 katı olan 165 adet otobüs şoförü adayı belirlendi. Edremit İlçesi’ndeki Uygulama Oteli Konferans Salonu’nda yapılan kura çekimi belirlenen şartları taşıyan 633 kişi arasında gerçekleştirildi. 
Kura çekiminin hayırlı olmasını temenni eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Ali Özvan, kura çekiminin hem belediyenin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınladığını hem de adayların burada canlı olarak kurayı izlediğini belirtti.   Yaklaşık 1 saat 10 dakika süren kura sonucunda isimleri çıkan adayların listesi de kısa süre içinde Van Büyükşehir Belediyesi Resmi internet sitesinin duyurular kısmında yayınlanacak.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2022, 17:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ararat
Ararat - 2 ay Önce

Allah ta biliyor hepside rüşvet verip alındılar bunu kime yutturuyorsunuz

Celal DOĞAN
Celal DOĞAN - 2 ay Önce

AK PARTİ NİYE ÇEKİLİŞ YAPIYOR. NEDEN DİREK KENDİ SEÇMENİNİ ALMIYOR. hdpkk NASIL KENDİ ADAMLARINI ALIYOR İSE AK PARTİDE KENDİ ADAMLARINI KURASIZ ALSIN.

vn
vn - 2 ay Önce

YALANINIZ BATSIN

Misafir
Misafir - 2 ay Önce

Bunlar aynı soyadilar çikiyor hayirdir bari kura yapmayın ya

Sukru
Sukru - 2 ay Önce

MaşAllah bu kura kartalara arvaslar çıkıyor nedense hayirdir yürü gidin ya

Zeynal Ağış
Zeynal Ağış - 1 ay Önce

Kuray diye milleti kandırmayın 633 kisilik listede Soyadı özer olan 3 kişi var ve 3ununde isminin çıkması tesadüf mü yoksa 633kisilik listede Soyadı oflas olan 2 kişi var ne hikmetse 2 seninde ismi cikiyor ve yine kartal Soyadı lı 5 arkadaştan 3 kişinin isminin çıkması tesadüf mü milleti kandırmayın hepsi kul hakkıdır Allah kimsenin ahını yerde bırakmaz torpil yapıp adamını işe almaya çalışan sorumlulardan Allah çoluk çocuklarından ahını çıkartsın Allah onların ciğerini yaksın amin

SIRADAKİ HABER