banner290

Van Büyükşehir Belediyesi’nin yol yapım çalışmaları devam ediyor!

Van Büyükşehir Belediyesi, kentte başlattığı asfalt ve yaya yolu yenileme çalışmalarını sürdürüyor. 

Van Büyükşehir Belediyesi’nin yol yapım çalışmaları devam ediyor!

Kent ulaşımını daha konforlu bir hale getirmek için çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, sezonu en verimli şekilde değerlendirmek için aralıksız çalışıyor. Bu kapsamda Hıdırellez Caddesi’ndeki asfalt çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, caddeye bağlantısı olan ilçe belediyesi sorumluluğundaki ara yollarda ve terminal 3. Sokak’taki çalışmalarına devam ediyor.


Yaklaşık 500 metrelik Hıdırellez Caddesi-Otogar Bağlantı Yolu’nu asfaltlayan ekipler, şehirlerarası otobüs terminalinin arka kısmında bulunan terminal 3. Sokakta ise kaldırım ve yol yenileme çalışması yapılıyor. Bağlantı yolu özellikle vatandaşların terminale ulaşmasında büyük kolaylık sağlarken, asfaltı yıpranan ve kaldırımı sıfırdan yapılan terminal 3. Sokak ise daha modern bir görüntüye kavuşuyor.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir şehir,  ancak yolları kadardır.
Bir şehir, ancak yolları kadardır. - 2 yıl Önce

Üç merkez ilçenin merkez mahallelerinde asfaltı yenilenmesi gereken onlarca cadde ve sokak var. Lütfen bütün belediyelerimiz şu yamalı, bozuk ve araçlara zarar veren onlarca cadde ve onlarca sokakta yeni asfalt serimi, kaldırım çalışması, oluk çalışması, drenaj kanalları, mazgal döşeme vb. yenilemeler noktasında seferberlik başlatsın. En büyük sorunumuz yol sorunlarıdır. Ardından park ve yeşil alan yetersizlikleri, ardından da temizliktir. Başkanlarımıza yansımıyor. Yansımış olsa ilgili yöneticilerimizin olduğunu biliyoruz

Van için
Van için - 2 yıl Önce

Yeni yollar, yeni güzergahlar, semt ve mahallelerde asfaltlamalar, prestij cadde ve sokaklar, yeni bulvarlar, yeni kavşaklar, yeni kaldırımlar.

SIRADAKİ HABER