Van Çevre Yolu'nun ihalesi tamamlandı

11 yıl gibi bir süre önce başlayan ve bu süreçte adeta ‘çile yolu’ haline gelen Van Çevre Yolu’nda hem imar çalışmaları hem de fiziki çalışmalar devam ederken Van Çevre Yolu için Vanlıları sevindirecek haberlerde gelmeye devam ediyor.

Van Çevre Yolu'nun ihalesi tamamlandı

Geçtiğimiz aylarda Edremit etabına Ak Parti Van Milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar ve Abdulahat Arvas, Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, Van Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ve yüklenici firma yetkililerinin katıldığı çalışmada 2,5 kilometrelik asfalt dökümü yapılmıştı. Van halkının uzun bir süredir beklediği Van Çevre Yolu’nun geçtiğimiz günlerde ihalesi yapılmışmış yapım çalışmalarına kısa sürede başlanması bekleniyor.

GÜZEL HABERİ BURHAN İNAN VERDİ

Siyasetçi ve iş insanı Burhan İnan sosyal medyada yaptığı açıklamada "Van Çevre Yolu ihalesi yapıldığını ve yapım çalışmalarına kısa sürede başlanacağını duyurdu. İnan, yaptığı açıklamada “ YSE İsmi Van için çok şey ifade edecek. Van çevre yolu ihalesi sonuçlandı. Çok kısa zamanda başlanacak bu yol tüm Van halkına hayırlı olsun.” Dedi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2021, 18:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eren Nazlı
Eren Nazlı - 2 ay Önce

Hiç güzel olmadi bu çevre yolu çalışma si çünkü çiçekli yi bitiriyor ve çiçek lide esnaflık diye birşey kalmıyor bu güzelliği bitiriyor sunuz boş yerler varken niye yerleşim yerini bozuyor sunuz maliyeti daha yüksek oluyor böyle ve biz hiç istemiyoruz

İlham
İlham - 1 ay Önce

Kışın mı yapılır.yine de iyi.