banner211

Van'da bugün neler oldu? İşte günün özeti

06.05.2021 TARİHLİ GÜNÜN ÖZETİ

Van'da bugün neler oldu? İşte günün özeti

Her yıl yerli ve yabancı on binlerce kişinin ziyaret ettiği Van Kedi Villası'nda koruma altında bulunan kedilerin bu yılki ilk parti doğumları son buldu.

İŞTE GÜNÜN ÖZETİ

Van Büyükşehir Belediyesi kitap envanterine kentin tarihini ve kültürünü anlatan 2 yeni kitap eklerken, envanterindeki 2 kitabın ise 3. baskılarını gerçekleştirdi.
 

İŞTE GÜNÜN ÖZETİ

Van’ın Tuşba ilçesinde saat 11.23 sıralarında 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem, Tuşba İlçesinin yanı sıra çevre ilçelerden de hissedildi.

İŞTE GÜNÜN ÖZETİ

Tuşba Belediyesi’nin, üreticilere ek bir gelir sağlamak amacıyla başlattığı ‘Model Ceviz ve Badem Bahçesi’ projesi kapsamında bu yıl da 6 bin adet ceviz ve badem fidanı toprak ile buluşturuldu.

İŞTE GÜNÜN ÖZETİ

Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında başarılı trafikçileri belgeyle ödüllendirdi.

İŞTE GÜNÜN ÖZETİ

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, sağlık ekipleri ve kolluk güçlerinin özverili çalışması ile Van halkının duyarlı olmasının korona virüs vaka sayısını düşürdüğünü söyledi.

İŞTE GÜNÜN ÖZETİ

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2021, 18:25
YORUM EKLE