banner211

Van'da bugün neler oldu? İşte günün özeti

Van'da bugün neler oldu? İşte günün özeti

Van’da turizm, salgından en çok etkilenen sektörlerin başında gelmektedir. Özellikle sosyal mesafe, karantina, sokağa çıkma yasağı gibi önlemler turizm sektörünü durma noktasına getirirken, turizmcileri de zor durumda bıraktı. Pandemi nedeniyle kısıtlayıcı tedbirlerin uygulandığı dönemlere ilişkin gelen ilk ekonomik göstergeler, turizm sektörünün ağır darbe aldığını da ortaya koyuyor.

İŞTE HABERİN DETAYI

Van’ın İpekyolu ilçesinde polis ekiplerince ‘torbacı’ diye tabir edilen sokak satıcılarına yönelik operasyon düzenlendi.

İŞTE HABERİN DETAYI

Van’ın Edremit ilçesinde şüphe üzerine durdurulan araçta Bobi isimli narkotik madde arama köpeğinin katılımıyla yapılan aramada 10 kilo 111 gram metamfetamin ele geçirildi.

İŞTE HABERİN DETAYI

Su seviyesinin azaldığı Van Gölü'nde binlerce yıllık mikrobiyalitler kıyıya yakın bölgede gün yüzüne çıktı.

İŞTE HABERİN DETAYI

AK Parti Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal ve Abdulahat Arvas ile 23. Dönem Van Milletvekili ve AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer, Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari’nin bulunduğu Van heyetinin Ankara’daki ziyaret ve temasları devam ediyor.

İŞTE HABERİN DETAYI

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi (VEAH) yerleşkesinin fiziki altyapısı güçlendirilerek çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarına başlandı.

İŞTE HABERİN DETAYI

Van'ın Edremit ilçesinde gün batımı esnasında oluşan kızıllık güzel görüntü oluşturdu.

İŞTE HABERİN DETAYI

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Daywdream
Daywdream - 2 gün Önce

Her gün devam etsin şu özetler