banner272

Van'da kendisini doktor olarak tanıtıp hasta muayene eden kişi gözaltına alındı

Van'ın İpekyolu ilçesinde kendisini doktor olarak tanıtarak hasta muayene eden şüpheli yakalandı.

Van'da kendisini doktor olarak tanıtıp hasta muayene eden kişi gözaltına alındı

Valilikten yapılan açıklamaya göre, İl Jandarma Komutanlığı Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İpekyolu'ndaki bir iş merkezinde kliniği bulunan I.T'nin kendisini sosyal medyada doktor olarak tanıtarak çeşitli hastalıkları tedavi ettiği, yetkisiz ve sağlıksız tedavi uyguladığı bilgisine ulaştı.

Klinikte yapılan aramada, muhteviyatı ve içeriği tespit edilemeyen tıbbi elektronik cihaz, 3908 hacamat kupası, 80 hacamat pompası, 8426 tıbbi malzeme, 4 hasta sedyesi, 4 hasta paravanı, 10 doktor önlüğü, bidonlarda canlı sülük, cep telefonu ve SIM kart ele geçirildi. Gözaltına alınan I.T'nin jandarmadaki sorgusu sürüyor.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
filit bilurses
filit bilurses - 1 hafta Önce

sülük ve hacamata adamlar operasyon yapmış bunun nesi suç. bunca zamandır doktorlar mı insanları hacamat ettiriyordu. ilk başlarda kesinlikle kabul etmeyen bu adamlar şimdi alternatif tıp diye doktorlar eşliğinde yapmaya başlamışlar. birde hacamatçı kişi kendisine doktor demez akla mantığa aykırı zaten. Allah islah etsin birde bunun operasyonunu yapmışlar sanki silah veya eroyin kaçakçısıymış gibi. bunun birde haber değeri yok. NAsıl bir yer arkadaş hacamat yaptırmak sünnet biliyor kendisine Müslüman diyenler ama kime yaptıracaz yasak

Filit'e kutto
Filit'e kutto - 1 hafta Önce

Peygamberin sünnetine operasyon yapmışlar sanki kırmızı listede aramanı yakalamışlar haber yapmak için Dr demişlerdir kesinlikle madem bu işi Dr ler daha iyi yapıyor nerden aldılar bunun sünnet yanını ve düne kadar çağdışı olan hacamat bugün çağdaşmı oldu.
Allah kimin elinden şifa vesile edecek kim bilir bırakın adamlar topluma faydalı bir birey olsun kalsın yok edeceğinize vergi alın denetim yapın belgelendirin neden zulüm ben kendim yıllarca dr lardan sonuç alamamış hacamatla şifa bulmuş insanlara şahit oldum üstelik sizin abarttığınız kirli insanlar değiller ve peygamber hacamatcıya iltifat etmiştir.
Zulüm etmeyin

banner269

banner260