banner271

Van'da koronavirüsten bir sağlık çalışanı hayatını kaybetti!

SBÜ Van Sağlık Bilimleri Üniversitesi VEAH Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli 36 yaşındaki Sinan Öztürk, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Van'da koronavirüsten bir sağlık çalışanı hayatını kaybetti!

Hastane Kütüphanesi özlük biriminde görev yapan ve koronavirüs tedavisi gören Sinan Öztürk, bir süre önce Kovid-19'a yakalandı. Öztürk, yapılan tüm müdahalelere rağmen tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

VEAH Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik ise bir mesaj yayımlayarak taziye dileklerinde bulundu Çelik;

Hastanemizde memur olarak görev yapmakta olan mesai arkadaşımız Sinan Öztürk Covid-19 ile mücadelesinde hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Mesai arkadaşımıza Allah'tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm sağlık camiamıza başsağlığı dilerim.

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN TAZİYE MESAJI

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, 'Acı kaybımız' başlığı altında yaptığı yazılı açıklamada, " Van İl Sağlık Müdürlüğü VEAH Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kütüphane Birimi'nde görev yapan mesai arkadaşımız Sinan Öztürk'ün Covid-19 ile mücadelesinde hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm sağlık camiamıza başsağlığı dileriz" dedi.

SUAT BARAN

YORUM EKLE

banner269

banner260