Van'da okullar tatil mi? 3 Ocak'ta kar tatili olacak mı?

Van'da etkili olan yoğun kar yağışının ardından gözler okulların tatil edilip edilmeyeceğine çevrildi. Tüm veli ve öğrenciler, Van Valiliğinden yapılacak açıklamaya kilitlendi.

Van'da okullar tatil mi? 3 Ocak'ta kar tatili olacak mı?

ŞEHRİVAN HABER – Van’da akşamüzeri şiddetini artıran yoğun kar yağışının ardından tüm gözler Van’da okulların tatil edilip edilmeyeceğine çevrildi.

İlçelerde kendisini iyice hissettiren yoğun kar yağışı akşam saatlerinden itibaren Van kent merkezinde de kendisini hissettirdi. Yoğun kar yağışı sonrası kent beyaza bürünürken gözler Van Valiliği'nin aldığı karara çevrildi.

Öğrenci ve veliler kar yağışı sonrası Valilik'ten bir kar tatili olup olmayacağını merak etmeye başladı. Van Valiliği, yaptığı açıklamada, "Öğretmenlerimiz, 

Olumsuz hava şartları nedeniyle 03.01.2022 Pazartesi günü İpekyolu, Edremit ve Tuşba İlçelerimizde ilk ve orta dereceli okullar (liseler dahil) 1 (bir) gün tatil edilmiştir. Ayrıca engelli ve hamile kamu personeli idari izinlidir." Denildi.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2022, 09:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bedirhan
Bedirhan - 4 hafta Önce

Bizi. Vali herhalde Sabah haber vercek bu karda okula gidecez

aysenur ama nur ayri aq
aysenur ama nur ayri aq @Bedirhan - 4 hafta Önce

he walla uff >.

Melisa
Melisa - 4 hafta Önce

Lütfen tatil olsun gelirken çok zorlanıyoruz

merve
merve - 4 hafta Önce

AĞRI İÇNDEE OLSUN YAAAA

Ahmet Demir
Ahmet Demir - 4 hafta Önce

Hep çocuk diyoruz anne babalar ama gereken terbiyeyi vermiyoruz kar tatili virüs hiç birşey hatta Allahin gazabı bile yetişiyor ama ne okul ne hocalar ne aileler çocuk dediğiniz gelecek yıllara yetişecek bu insancıklar hiç bir konuda terbiye edep ahlak veremedik bunlar mı geleceğin genci maalesef ne insanlık kaldı ne çocukluk nede gençlik insanlığın sonu hiç iyi görünmüyor

Ttt
Ttt - 4 hafta Önce

Özalpda kar tatili varmı

Onur
Onur - 4 hafta Önce

Erciş niye yok