banner211

Van'daki o cadde trafiğe kapatıldı

Van Büyükşehir Belediyesi, yol ve kaldırım çalışmalarının daha sağlıklı ve hızlı yürütülmesi için Fevzi Çakmak Caddesi’nin 10 gün boyunca araç trafiğine kapalı kalacağını duyurdu.

Van'daki o cadde trafiğe kapatıldı

Van Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, “İpekyolu ilçemizde yapılan yol ve kaldırım çalışmalarının daha sağlıklı ve hızlı yürütülmesi için Şerefiye Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi (Kültür Sarayı Kavşağı ile Soydan Kavşağı arası) 14-24 Ekim 2020 tarihleri arasında 10 gün boyunca araç trafiğine kapalı kalacaktır. Cadde trafiğe kapalı kaldığı süre içerisinde başta toplu taşıma araçları olmak üzere sürücülerimiz için alternatif güzergahlar belirlenmiştir. Bu bağlamda sürücülerimiz, Milli Egemenlik Caddesi üzerinden Eski Vali Konağı Sokak güzergahını kullanarak Maraş Caddesi’ne geçiş yapabileceklerdir. Maraş Caddesi’nden Soydan Kavşağı yönüne gelen araçlar ise Cumhuriyet Caddesi Beşyol güzergahını kullanabilecekler” denildi.

İHLAS HABER AJANSI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tbt
Tbt - 7 ay Önce

Vanda emniyet müdürlüğünü getirip şehrin göbeğine karayolları kavşağına yaptılar şimdi yola barikat çekip yolu bir şerit daralttılar ve kaldırımı kaldırdılar bu nasıl iş bu kadar güvenlik kaygısı varsa emniyet müdürlüğü binasını oraya yapmasalardı