banner254

Van Emniyet müdürü değişti! İşte yerine atanan yeni isim

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesiyle Van ve Hakkari emniyet müdürleri değişti.

Van Emniyet müdürü değişti! İşte yerine atanan yeni isim

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesiyle Van ve Hakkari emniyet müdürleri değişti.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararnameyle 49 ilin emniyet müdürü değiştirilirken, bu illerden 14’ünün emniyet müdürü ise Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atanarak polis başmüfettişliği görevlerine getirildi. Kararnameyle Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici Aydın Emniyet Müdürlüğüne atanırken, yerine ise Aksaray Emniyet Müdürü Ali Karabağ atandı.


Hakkari Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu Muğla Emniyet Müdürlüğüne atanırken, yerine ise Polis Başmüfettişi Atanur Aydın atandı.

YENİ VAN İL EMNİYET MÜDÜRÜ ALİ KARADAĞ KİMDİR?


1971 Yılında Konya ili Beyşehir İlçesinde doğdu. 1994 Yılında Polis Akademisinden mezun oldu. Ankara Polis Koleji Müdürlüğü, Ankara Emniyet Müdürlüğü Başbakanlık Koruma Müdürlüğü, Ankara Emniyet Müdürlüğü, Siirt Emniyet Müdürlüğü, Başbakanlık Koruma Müdürlüğü/Daire Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığı görevlerinde bulundu. 28.12.2016 tarihinde 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ederek, 03.03.2017 tarihinde Özel Güvenlik Denetleme Daire Başkanlığına, oradan da vekaleten Aksaray İl Emniyet Müdürü olarak atandı. 06.03.2017 tarihi itibari ile Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Karadağ, 20.09.2019 tarihi itibaren Van İl Emniyet Müdürlüğü görevine atandı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

17 EMNİYET MÜDÜRÜ MERKEZE


Bununla birlikte 17 emniyet müdürünün merkeze çekildiği belirtildi.

DEĞİŞİKLİKLER ŞU ŞEKİLDE...

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 09:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vanlı 1978
Vanlı 1978 - 2 yıl Önce

InşaAllah hayırlı olur Vanımıza.Şu nankör alçak hdp lilere göz artırmaz inşaAllah.

Nu i p okej ja b a b y i a
Nu i p okej ja b a b y i a - 1 yıl Önce

B b e a y b i ha i i