Van TSO 1. Meslek Grubu seçim tarihi açıklandı mı? 1. Meslek Grubu seçimleri ne zaman yapılacak? İşte detaylar...

Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) seçimlerinde sonuçları iptal edilen 1. Meslek Grubu olarak bilinen Tarım ve Hayvancılık grubu seçimlerinin ne zaman yapılacağı merak ediliyor. Peki, Van TSO 1. Meslek Grubu seçim tarihi belli oldu mu? Van TSO 1. Meslek Grubu seçimleri ne zaman yapılacak? İşte detaylar…

Van TSO 1. Meslek Grubu seçim tarihi açıklandı mı? 1. Meslek Grubu seçimleri ne zaman yapılacak? İşte detaylar...

22 Ekim 2022 Cumartesi günü yapılan Van Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde Beyaz Liste Adayı Zahir Kandaşoğlu 10, Mavi Liste Adayı Necdet Takva ise 9 grup kazanmıştı. Van TSO seçimlerinde 19 Gruptan 10. Grubu alan Zahir Kandaşoğlu, Van TSO’nun yeni başkanı oldu.

Beyaz Liste Adayı Zahir Kandaşoğlu’nun Van TSO seçimlerini kazanmasından sonra Mavi Liste Adayı Necdet Takva, 1. Grup Tarım ve Hayvancılık grubunda seçim sonuçlarına itiraz etmiş ve İpekyolu İlçe Seçim Kurulu itirazı kabul edip seçimlerin yenilenmesi kararı vermişti. Beyaz Liste Adayı Zahir Kandaşoğlu ve Faruk Biner'in seçim sonuçlarına yapılan itirazları İpekyolu İlçe Seçim Kurulu tarafından reddedilmişti.

VAN TSO 1. MESLEK GRUBU SEÇİMLERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Van TSO tarafından veya İpekyolu İlçe Seçim Kurulu tarafından resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen Van TSO 1. Meslek Grubu olarak bilinen Tarım ve Hayvancılık Grubu seçimlerinin 15 Aralık 2022 Perşembe gününden sonra yapılacağı iddia ediliyor.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE