Van’da araç sürücülerine ceza yağdı: 222 kişiye 143 Bin TL ceza kesildi!

Van’da polis ekiplerince drift, yüksek sesle müzik dinlemek, abartı egzoz ile kamunun huzurunu bozan araçlara yönelik yapılan uygulamalarda 222 sürücü ve araç plakasına toplamda 143 bin 820 TL ceza uygulandı.

Van’da araç sürücülerine ceza yağdı: 222 kişiye 143 Bin TL ceza kesildi!

Van Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü görevlilerince yürütülen çalışmaların devam ettiği belirtildi. Açıklamada, “1-27 Temmuz 2022 tarihleri arasında ilimiz genelinde drift, yüksek sesle müzik dinlemek, abartı egzoz ile kamunun huzurunu bozan araçlara yönelik yapılan uygulamalarda; 222 sürücü ve araç plakasına toplamda 143 bin 820 TL trafik idari para cezası uygulanmıştır. Denetimlerimiz devam etmektedir” denildi.

İHLAS HABER AJANSI

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2022, 20:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet  Vanlı
Mehmet Vanlı - 3 hafta Önce

Allah Emniyet teşkilatına zeval vermesin.Vanı Teksasa çevirmişler.Laftan anlamaz Edep Haya bilmez Örf adet ve İnançlarından bihaber ecnebi yaşam tarzları Onların olmazsa onlarıdır.Özgürlük adı altında yüksek sesle bağırmak çağırmak tepinmek İnsanların yaşam alanına müdahale etmek demektir.Kimsenin de keyfi olarak bunları yapma hakkı yoktur.