banner290

Van’da engelliler için ‘Sosyal Hizmet Kampüsü’ kuruluyor!

Van’da engelli bireyler için Sosyal Hizmet Kampüsü kuruluyor. Vali Balcı, engellilerin hayatını kolaylaştıracak kampüs için hazırlıkların başladığını ve en yakın zamanda tamamlanarak hizmete açılacağını ifade etti.

Van’da engelliler için ‘Sosyal Hizmet Kampüsü’ kuruluyor!

ŞEHRİVAN HABER: 

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, İpekyolu Caddesi üzerindeki galericiler sitesi yanında bulunan arazide incelemelerde bulundu. Vali Balcı, araziye Van’da engelli bireylerin ve ailelerinin hayatlarını kolaylaştıracak Sosyal Hizmet Kampüsü kuracaklarını dile getirdi. Vali Balcı, engellilerin hayatını kolaylaştıracak kampüs için hazırlıkların başladığını ve en yakın zamanda tamamlanarak hizmete açılacağını ifade etti. 

BALCI: ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ

Balcı, engelli vatandaşların yanında olduklarını belirterek şunları söyledi: “Araziye, içerisinde özel eğitim anaokulu, ilkokulu, uygulama ortaokulu ve lisesi, ayrıca engelli bireyler için sosyal hizmet kampüsü, aktif yaşam merkezi ve rehabilitasyon merkezinin olduğu, engelli vatandaşlarımızın ve ailelerinin hayatlarını kolaylaştıracak Sosyal Hizmet Kampüsü kuruyoruz. Hazırlıklara başladık. İnşallah en kısa zamanda tamamlayarak hizmete açacağız. Engelli vatandaşlarımızın yanındayız, onların yaşamlarını kolaylaştırmaktan da büyük mutluluk ve memnuniyet duyuyoruz.”

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE