banner211

VAN'DA 'EVDE TEMİZLİK PROJESİ'

İpekyolu Belediyesi tarafından "Evde Temizlik Projesi" kapsamında bakıma muhtaç ve engelli vatandaşlara, ev ve kişisel temizlik hizmeti veriliyor.

VAN'DA 'EVDE TEMİZLİK PROJESİ'

İpekyolu Belediyesi tarafından "Evde Temizlik Projesi" kapsamında bakıma muhtaç ve engelli vatandaşlara, ev ve kişisel temizlik hizmeti veriliyor.

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Cemil Öztürk, ekiplerin çalışmalarını yerinde denetledi.

Öztürk, burada yaptığı açıklamada, ihtiyaç sahibi ailelere ulaşarak, bakıma muhtaç ve engellilerin ev ve kişisel temizliklerini yaptıklarını belirtti. 

Evlere giden ekiplerde, Sağlık Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Belediye, Çevre Koruma ve Temizlik Müdürlüğünden personelin bulunduğunu ifade eden Öztürk, şunları söyledi: 

"Bu ekip, ailemizin genel ihtiyaçlarını belirleyip bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üreterek vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmet, evin genel temizliği ile evde yaşayan vatandaşlarımızın kişisel bakımları şeklindedir. Hizmete ihtiyaç duyan vatandaşlarımızı ilgili birimler belli kriterlerle belirliyor." 

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2017, 11:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ümran kıliç
Ümran kıliç - 2 yıl Önce

Ben ve esim parkinson hastasiyiz ev tenizliğimde camlarimi silemiyom ikimiz yasadigimiz icin bizle beraber kimse yok evim kiracilar tokide ederemit ve en ust kat bana nasil yardimi olursunuz bilgilendirirseniz çok sevinirim