banner272

Van’da kaldırım işgallerine son veriliyor!

Zabıta Müdürlüğümüz ekipleri, kent genelinde rutin-periyodik çalışmalarını sürerken, zabıta ekipleri de kaldırımları işgal eden esnafı uyardı.

Van’da kaldırım işgallerine son veriliyor!

ŞEHRİVAN HABER / ŞABAN BEYAZSAÇ - Pandemi döneminde en çok konuşulan konuların başında gelen küçük esnaf, son dönemlerde de kaldırım işgalleriyle gündeme geliyor. Esnafın hem kaldırımları hem de yolu işgal etmesinin önüne geçmek için İpekyolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri çalışmalarına devam ediyor.


İpekyolu Belediyesi tarafından sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, “ Zabıta Müdürlüğümüz ekipleri, kent genelinde rutin-periyodik çalışmalarını sürdürüyor. Ekiplerimiz; Koronavirüs denetimlerine devam ederken, İnşaat,kafe vs gürültüye neden olan yerlerde uyarı ve bilgilendirme Kaldırım işgallerine ise müdahale ederek işgalleri önlüyor.” İfadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 ay Önce

Maalesef yürümek için alan bile kalmadı. Tüm kaldırımlar tıka basa dolu ve nasıl oluyor da denetimlere rağmen bu işgal devam ediyor!!!

Nerde o günler
Nerde o günler - 1 ay Önce

Ben hiç rastlamadim bir tane cadde tek denetlensin malesef kaldırımlarda hiç yürüyemiyoruz kahve önleri yollarıda kapatmışlar denetleme sadece lafta icraat yok

MURAT
MURAT - 1 ay Önce

BU HABERLERİ O KADAR ÇOK DUYDUK Kİ...

Vanlı vatandaş
Vanlı vatandaş - 1 ay Önce

Kaldırımları babasının malı gibi kullanan, bunları gördüğü halde görmemezlikten gelenler..... Allah hesabını sorsun

Bülten
Bülten - 1 ay Önce

Hep yalan dolan gelsinler serhat mah timur pasa sokagina kaldirim nasil isgal edilmis gorsunler cok duyduk bu laflar iki insan yan yana gecemiyor koskoca kaldirimda resmen rezalet

banner269

banner260