Van’da Milli Eğitim Müdürlüğü’ne alınacak temizlik personelinin isim listesi açıklandı! 

İŞKUR Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında, eleman alımı yapılacağını duyurmuştu. İşte İŞKUR TYP temizlik görevlisi sonuçları sorgulama isim listesi açıklandı. Başvuru yapan adaylar İŞKUR tarafından gerçekleştirilen TYP ilan sonuçlarına bulundukları şehirlerin il ve ilçe milli eğitim müdürlüğü internet adresi üzerinden ulaşabilirler.

Van’da Milli Eğitim Müdürlüğü’ne alınacak temizlik personelinin isim listesi açıklandı! 

İŞKUR TYP SONUÇLARI SORULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

ŞEHRİVAN GAZETESİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aklın yolu
Aklın yolu - 1 ay Önce

ALLAH RIZASI İÇİN EDREMİT, TUŞBA VE İPEKYOLU' NUN ÇARŞILARI, MAHALLELERİ MAHALLE ARALARI, CADDELERI, SOKAKLARI, ARA SOKAKLARI, PARKLARI, KIYILARI VE SAHİLLERİNİ 7/24 VE 365 GÜN TEMİZLEYECEK 1500 PERSONEL ALINSIN. VE BUNLAR BANKAMATİK PERSONELİ DE OLMASIN. ŞEHİRDE EN BÜYÜK SORUN TEMİZLİK İHTİYACIDIR, CADDE VE SOKAKLARIN KİRLİLİĞİDİR, ÇARŞI VE MAHALLELERİN KİRLİLİĞİDİR, KIYI VE SAHİLLERİN KİRLİLİĞİDİR, KANAL VE DERELERİN KİRLİLİĞİDİR, KALDIRIM VE REFÜJLERİN KİRLİLİĞİDİR, AÇIK ALANLARIN KİRLİLİĞİDİR. MEVCUT 40-50 TEMİZLİK PERSONELİYLE BU ŞEHİR TEMİZLENMİYOR, TEMİZLENEMİYOR 1500 PERSONEL ALINIRSA 1500 AİLE YANİ ON- ON BEŞ İNSAN GEÇİM KAPISINA KAVUŞUR. ŞEHRİMİZ DE TEMİZLİĞE KAVUŞUR.

Temizlik
Temizlik - 1 ay Önce

HER OKULA EN AZ BEŞ PERSONEL VERİLMELİ. OKULLAR BERBAT HALDE. ÇOCUKLARIMIZIN VE AİLELERİNİN SAĞLIĞINDAN TASARRUF YAPILMAMALI.

Zehraloğunsult
Zehraloğunsult - 1 ay Önce

Typtemizliklistesi

Azize keman
Azize keman - 1 ay Önce

Typ okul temizliği için