banner290

Van’da okullar tatil mi? 17 Mart'ta okullar tatil edilecek mi?

Van’da dün akşam saatlerinden itibaren kent merkezinde etkisini iyice hissettiren yoğun kar yağışı sonrası kent beyaza bürürken İpekyolu, Tuşba ve Edremit ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildiğini duyurmuştu. Peki, Yarın okullar tatil mi? Van’da kar tatili var mı? 17 Mart'ta okullar tatil edilecek mi? İşte tüm detaylar...

Van’da okullar tatil mi? 17 Mart'ta okullar tatil edilecek mi?

ŞEHRİVAN HABER - Mart ayına girilirken ülkemizin birçok ilinde kar yağışı etkisini iyice hissettirmeye devam ediyor. Kar ve yağışlar bitti derken yeniden soğuk havalar yurdumuzda etkili olmaya devam ediyor. Kar yağışının etkili olduğu illerde oturan öğrenciler ve velileri bugün okullarda kar tatili olup olmadığını araştırıyor.

Dün öğle saatlerinde başlayan kar yağışı gece boyunca devam etti. Bugün de don hayatı olumsuz etkilerken kar yağışı da aralıklarla devam ediyor. Öğrenciler bu günde kar tatili olup olmayacağı merak konusu oldu. Van Valiliği okulların tatil olup olmadığı ile ilgili henüz bilgi verilmezken valilikten yapılacak açıklamayı sitemizden takip edebilirsiniz.

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2022, 23:21
YORUM EKLE