banner211

Van’da uyuşturucu tacirleri yeni yöntemlerle pes dedirtmeye devam ediyor

Van’da uyuşturucu tacirleri yeni yöntemlerle kaçakçılıkta, Nirvana’ya ulaştı. Jandarma ekiplerince yol kontrolü sırasında bir ticari taksi ve yolcunun üzerinde yapılan aramada, elmanın içine zulalanmış vaziyette esrar ve metamfetamin maddesi ele geçirildi. 

Van’da uyuşturucu tacirleri yeni yöntemlerle pes dedirtmeye devam ediyor

ŞEHRİVAN ÖZEL: ÖMER AYKAÇ- Van’da uyuşturucu tacirleri yeni yöntemlerle kaçakçılıkta, Nirvana’ya ulaştı. Jandarma ekiplerince yol kontrolü sırasında bir ticari taksi ve yolcunun üzerinde yapılan aramada, elmanın içine zulalanmış vaziyette esrar ve metamfetamin maddesi ele geçirildi. 

Olay dün akşam saatlerinde Van’ın Muradiye İlçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Muradiye ilçesinin Ünseli Mahallesinde, Muradiye ilçesi Alpaslan Jandarma Karakol Komutanlığı ekiplerince Van-Erciş karayolu üzerinde uygulama noktası oluşturuldu. Yol emniyet ve kontrol devriyesi esnasında, kontrol noktasına alınan 65 T 0355 plakalı ticari takside yapılan aramada, araçta ve yolcunun üzerinde arama yapıldı. Araçta bulunan yolcunun montunun cebinde 70 gram kalıp esrar ile meyve poşetinde elmanın içine yerleştirilmiş 10 gram Metamfetamin olduğu değerlendirilen uyuşturucu madde ele geçirildi. 

Olayla ilgisi olan M.T. jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

YORUM EKLE