banner211

Vangölü Aktivistleri’ nden Antalya’nın semalarında #VANGÖLÜ KİRLENMESİN MESAJI

Van Gölü Aktivistleri, Uluslararası Antalya Maratonu için Antalya'da.

Vangölü Aktivistleri’ nden Antalya’nın semalarında #VANGÖLÜ KİRLENMESİN MESAJI

ŞEHRİVAN HABER: Van Gölü Aktivistleri Antalya’da düzenlenen Uluslararası Antalya Maratonu’nda Vangölü’nün temiz kalması için yarışma alanında "#VanGölüKirlenmesin pankartı açarak farkındalık yarattı.

HAVADA, DENİZDE, KARADA VE HER YERDE
Vangölü Aktıvistleri üyeleri, Van Gölü'nün tanıtımı ve göle dikkat çekmek için farkındalık yapmaya devam ediyor. Havada, denizde, karada ve her yerde "#VanGölüKirlenmesin Mavi Kalsın sloganlarıyla farkındalık yaramaya devam ediyor.
Vangölü Aktivistleri sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi, “Ruanatolia Maratonu için Antalya'dayız. Bölgemizin spor turizmine yönelik ortak çalışmalar kapsamında Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Daire Başkanı Türker Ahmet Özay ziyaret ettik. İlgilerinden dolayı teşekkür ederiz.”

ŞEHRİVAN GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2021, 13:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Van basını şu kanalları görüp haber yapsın.
Van basını şu kanalları görüp haber yapsın. - 2 ay Önce

VAN GÖLÜ AKTİVİSTLERİNİ İPEKYOLU CADDESİNDEN BAŞLAYARAK ŞAMRAN KANALI BOYUNCA BİR YÜRÜYÜŞ YAPMAYA, NUR TATAR SPOR SALONU CİVARINA KADAR KANAL BOYUNCA YÜRÜYÜP KANALIN UTANDIRAN KİRLİLİĞİNİ GÖRMEYE DAVET EDİYORUZ. VAN GÖLÜ BU ŞARTLARDA NASIL KİRLENMEZ?

banner246